• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

1-й номер в вашому господарстві?

DNK

Ветеран форума
А чому ? можна детальніше
Для мене найкрасивіша і найцікавіша поведінкою з усіх існуючих порід, цікаво вести селекцію. Унікальні ознаки, притаманні лише цій породі.
Маленькі бойові "гноми" з вертикальною стійкою і суровим виглядом. Найручніша з усіх існуючих порід.
Гарно відселектовані екземпляри дорого ціняться. В європі хороші півні продаються по 300-500 Євро без усяких оголошень, ще й просити треба заводчика, щоб продав.
А"сміття" в Монорі по 7-14 Є.
32116738_204798610247415_6489636433966399488_o.jpg 29543173_10216600431311349_1640644830298427969_n.jpg 41963371_2264035856959137_5714646981683445760_n.jpg
 

alexandr

Активный форумчанин
Для мене найкрасивіша і найцікавіша поведінкою з усіх існуючих порід, цікаво вести селекцію. Унікальні ознаки, притаманні лише цій породі.
Маленькі бойові "гноми" з вертикальною стійкою і суровим виглядом. Найручніша з усіх існуючих порід.
Гарно відселектовані екземпляри дорого ціняться. В європі хороші півні продаються по 300-500 Євро без усяких оголошень, ще й просити треба заводчика, щоб продав.
А"сміття" в Монорі по 7-14 Є.
Переглянути вкладення 29764 Переглянути вкладення 29765 Переглянути вкладення 29766
Такі породи мало цікаві по Україні,зараз актуальні великі яйця та домашня тушка ,яка не довго росте,бажано без КК та антібіотіків.На такі породи треба за кордон з пропозиціями.Азіати люблять такі птахи,ми більше українці з"їсти птаха.
 

Сергій

Ветеран форума
Такі породи мало цікаві по Україні,зараз актуальні великі яйця та домашня тушка ,яка не довго росте,бажано без КК та антібіотіків.На такі породи треба за кордон з пропозиціями.Азіати люблять такі птахи,ми більше українці з"їсти птаха.
Та да... Українців, в-основному, цікавлять породи, щоб їсти. Великі яйця (і багато), велика тушка, і щоб дешево - ось 3 пріоритети більшості українських любителів птиці...:( Вже й голод давно минув, а ми все ніяк не переберемось вище по піраміді Маслоу... Все задовільняємо базові потреби...
 

DNK

Ветеран форума
Такі породи мало цікаві по Україні,зараз актуальні великі яйця та домашня тушка ,яка не довго росте,бажано без КК та антібіотіків.На такі породи треба за кордон з пропозиціями.Азіати люблять такі птахи,ми більше українці з"їсти птаха.
Мене не цікавить те, чи стане порода масовою. Мені важливо, що я від неї у захваті. Можу сказати, що ще 3-є фанатиків цієї породи є в Україні, один з яких активно шукає шляхи придбання птиці від Джонатана Ткінта по 300-500 Євро за голову. І плювати йому на м'ясні і яєчні породи.
Ця порода - одна з вершин декоративного птахівництва і одна з найскладніших порід у плані селекції.
вивчив нове слово "фубля"
Це ви образити вирішили?
Якщо я терпіти не можу коротконогу і мохноногу птицю, я ж не пишу любителям орпів, кохів і брам "фубля". У кожного свій смак і вподобання.
Я наприклад повністю переходжу на бійцево-декоративні породи у тому числі своєї селекції.
Виведений мною голошиїй тип карликових Бельгійських Бійцевих уже передав яйцем у Німеччину. Ймовірно наступного року виставлятиметься птиця, створена в Україні. На підході ще Драко і голошиї Ко Шамо.
Не цікаве мені просто яйце і м'ясо
https://www.facebook.com/1167489083386435/photos/pcb.1539629229505750/1539628326172507/?type=3&theater
 

Сергій

Ветеран форума
Виведений мною голошиїй тип карликових Бельгійських Бійцевих уже передав яйцем у Німеччину. Ймовірно наступного року виставлятиметься птиця, створена в Україні.
Це, звичайно, добре, що в Німеччині, чи ще десь будуть виставляти птицю з України. Але... Мені, здається, що її спочатку треба було б порозводити "в собі" років зо 5 і подивитись, наскільки вона буде передавати свої якості потомству і наскільки буде там велике розщеплення ознак. Хоча, якщо там зібрані, в основному, рецесивні гени, то великого різноманіття в потомству може й не бути...
 

DNK

Ветеран форума
Це, звичайно, добре, що в Німеччині, чи ще десь будуть виставляти птицю з України. Але... Мені, здається, що її спочатку треба було б порозводити "в собі" років зо 5 і подивитись, наскільки вона буде передавати свої якості потомству і наскільки буде там велике розщеплення ознак. Хоча, якщо там зібрані, в основному, рецесивні гени, то великого різноманіття в потомству може й не бути...
Там усе просто - передаватиме, бо ніякого розведення у собі.
Було вводне схрещування - далі лише насичуючі вихідною породою.
Я придбав карликових Бельгійських бійцевих (далі - КББ) у хорошого заводчика - Сільвіо Кессмана.
Зробив вводне схрещування власним генетичним матеріалом з проекту Драко - отримав близько 120 курчат, половина з яких були голошиї. Усіх неголошиїх знищив, голошиїх викормив і пізніше усіх порубав, крім 2-х курочок, які відповідали необхідному типу, але були голошиї.
Іх покрив півнем КББ - знову жорсткий відбір.
А уже від цих (75 % генів КББ), покритих півнем КББ яйце відправив у Німеччину тому ж Кессману, як подарунок - він у захваті.
Тобто там вилупились F3, які уже на 87,5% КББ і знову насичуватимуться.
Так що, Сергію, думаю усе буде добре.
Хоч любительська селекція і недешеве задоволення, але завдяки ентузастам, які її практикують, ми маємо стільки цікавих порід, кольорів і ознак.
 
Останнє редагування:

Користувачі в мережі

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі