• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Амераукан

yatesh

Форумчанин
Гребінь у півня листовидний,і у курки теж то вже брак.А з тих всіх півнів найбільше підходить на мою думку,отой білий.І останню курку залиште....цікаво шо з тої пари буде.
Дякую. Та там ще 5 курок. Не встигла сфоткать. Ото таки ще 15403125_1265521810179850_472992272_n.jpg15494027_1265523006846397_1067426922_n.jpg . Та чорна десь бігала , та попеляста.
Не знаю конкретно . Но помню замовляли у Ровно, у Зої ( можу помилятись)
 
Останнє редагування:

веселый

Активный форумчанин
На мою думку заведіть собі араукан тай все...Амереукана,як порода пішла від араукан...і на мою думку там той х віст... був лишній.(Але його причепили і....порода.)І з від ти ота райдуга кольорів.
 

yatesh

Форумчанин
На мою думку заведіть собі араукан тай все...Амереукана,як порода пішла від араукан...і на мою думку там той х віст... був лишній.(Але його причепили і....порода.)І з від ти ота райдуга кольорів.
Та воно, можє і правільно так. Але кажуть , в інтернеті;), що яєць значно менше, та і стійкість до хвороб та різних собі катаклізмів не така. А там ще шось стригти ззаду треба. А ці такі, амераукани , не хворіли, швидкі такі, та не жеруть шо оті ситцеві та корніши. А отой білий півень( до недавно він був куркою), змалечку ловив собі мух та все летюче, отаке занятіє у нього цілий день було і персональне ім'я -Мухоловка. дуже полєзна птиця. Батько розстроївся, як у нього хвіст почав рости. Бо каже якась одежина в нього не прикольна.
Я вже думала цих яєць звідки батьку привезти. Чи шо..
 
Останнє редагування:

веселый

Активный форумчанин
Несуться шо араукана шо амереукана однаково...може в мене такі були...(незнаю) неслись вони супер.Правда що стригти треба араукан то це так є.На рахунок їжі то ББ з"їдають мабуть...за всіх.:)
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі