• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Амрок

Олег---

Ветеран форума
Переглянути вкладення 21775
Переглянути вкладення 21776 Сьогодні мій півник-амрокс, якому без тижня два місяці, декілька раз заявив на весь голос, що він МУЖИК!! Це норма дня них - кукурікати в такому віці - чи аномалія??
У мене цього року півник брами якому ще і трьох місяців немає заспівав...слухаю що то так стогне...аж потім дивлюся а то він шиюку витягнув і хрипить...Буває у 10 місяців півні брами не співають а тут на тобі - альфа самець...:D певно щось в повітрі...
 

Slavik

Ветеран форума
У мене цього року півник брами якому ще і трьох місяців немає заспівав...слухаю що то так стогне...аж потім дивлюся а то він шиюку витягнув і хрипить...Буває у 10 місяців півні брами не співають а тут на тобі - альфа самець...:D певно щось в повітрі...
Ага и у моего брамы пети шось клинит, ему 9 месяцева он как заведется то на целый день - соседы думают шо то не вин ая записав и кручу им музон....:D
 

Бурлучанин

Активный форумчанин
Підкажіть, будь ласка... В якому співвідношенні тримаєте? Скільки курочок потрібно на одного півня? В мене на одного пєтю три курки... Багато мабуть?
 

yabelka35

Ветеран форума
в самый раз- даже мало, можно побольше;) штук 6-7 будет в аккурат.. я так думаю(...
 

Бурлучанин

Активный форумчанин
Деякі кури прямо лисі: спини та голови... Та й оплод гарний: з 50 яєць 46/48 запліднені
 

Петр77

Активный форумчанин
Останнє редагування:

Tower

Осваивается на форуме
Доброго дня - хто знає, де можна купити (західна Україна, Волинська область бажано, або хто відправляє транспортом) сім"ю Амроксів (півня та 3-4 курки). За контакти буду вдячний.
 
Останнє редагування:

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі