• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Антверпенська карликова бородата

PAVA

Moderator
Команда форуму
Давно подивлююсь в бік Антверпенів. Подобається пташка, в Україні або дуже мало або не хотять показувати...
Навіть дуже хочемо.
Я цього року отримала їх яйце.Але...Жодного оплоду.Мало того,в Німеччині теж з 40 мабуть лише три були в оплоді.Можу помилятись в цифрах,але не принципово.
Їх Євген має,показував.
 

Алёна72

Победитель нашего конкурса
Красота!! В Харькове питомник экзотической птицы года четыре назад мне предлагали...Тогда я белохохлыми увлеклась очень и эту красоту не оценила...Но здесь на фото просто бомба!!!
Алла,срочно надо завести
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Ні,я вже трохи підлікувалась.;)Трохи поглядую в бік Бійців,а так вже спокійно дивлюсь на всі ці фото.Хоча два будиночка ще чоловік пообіцяв збудувати.nailbiting
 

Алёна72

Победитель нашего конкурса
Дайте мені ще цих ліківnailbitingbanghead Ви ж знаєте-карлики ,це моя слабкість
 

serega UA

Moderator
Команда форуму
Навіть дуже хочемо.
Я цього року отримала їх яйце.Але...Жодного оплоду.Мало того,в Німеччині теж з 40 мабуть лише три були в оплоді.Можу помилятись в цифрах,але не принципово.
Десь бачив відео, на якому іностранний парєньок шото лєпетав за те що порода не вибаглива і не складна в розведенні... Не можу знайти... Пошукаю ще...
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі