1. Проводим сбор в помощь форуму. Подробнее в этой теме
  2. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Араукана

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Solnce_vsem, 30 май 2014.

1. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    3.968
    Баллы:
    113
    Хоч від курок окремо яйця збирайте і позначайте, бо потім скажете, що то з моєї поради фігня получиласьtrollpng:D
  2. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    5.214
    Баллы:
    113
    Та да... Так і скажу...:D:D:D Короче, якщо буде шось хороше - то це моя заслуга, а як фігня - то це "Олег порадив":D:D:D Там труднощі лише починаються... По-перше, як зрозуміти, від якої курки яйце, якщо вони сидять разом і я вибираю яйця лише ввечері? Хіба яйця будуть сильно відрізнятись, або курки будуть нестись в різний час. А далі - наступне: як їх виінкубувати, щоб зрозуміти, де від якої курки курчата? Це доведеться кліточки такі із сітки робити, або торбинки... ну і далі - позначити курчат... Якщо вони світлі - то легше, зеленкою помалював, а як темні? Короче, є над чим подумати... Нелегка робота селекціонера...:)
    олег 59 нравится это.
  3. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    5.214
    Баллы:
    113
    Хочу колись дожити, щоб почитати: "Ці араукани - з України, від заводчика ....." Або навіть у Франції (Німеччині, Польщі тощо) - "ці кури були привезені яйцем з України"...:)
    олег 59 нравится это.
  4. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    5.214
    Баллы:
    113
    Претендент на звання "Найважчий півень араукана України":) IMG_5465.JPG
    олег 59, Петр77, Светлана и 6 другим нравится это.
  5. LIBojar

LIBojar Ветеран форума

Симпатии:
    1.937
    Баллы:
    113
    Отвечу в Вашем Сережа стиле... Та не, у него там гантелька под хвостом спрятана;););)
    DonDjons, Петр77, Светлана и ещё 1-му нравится это.
  6. Slavik

Slavik Ветеран форума

Симпатии:
    937
    Баллы:
    113
    Ну все понимаю но чтоб так Олега переплюнуть ето надо постаратся...Олег ану постав Браму так как Сережа поставил!!!:DНо все ровно у Олега красивее табуретка.
    DonDjons, LSergey, Петр77 и 2 другим нравится это.
  7. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    5.214
    Баллы:
    113
    Та це тимчасово... Будемо "відкочуватись" у меншу вагу, бо аж непристойно таку вагу мати араукані... :rolleyes: Мене самого це трохи вразило, тож і з вами поділився фото...
    олег 59 нравится это.