• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

LSergey

Активный форумчанин
Сергей, ты считаешь, что если, по твоему мнению, это выставочный цыпленок, то он очень хорош?
 

Сергій

Ветеран форума
Сергей, ты считаешь, что если, по твоему мнению, это выставочный цыпленок, то он очень хорош?
Це не на мою думку. Це - загальноприйнято в тих країнах, де проводяться виставки курей. Щіточки - унікальна особливість цієї породи (не рахуючи предків араукани) і, якщо їх нема, на виставку курку можна не нести, високих балів вона не отримає, якщо взагалі буде допущена до виставки. У американської араукани взагалі лише 2 різновида - з щіточками і без, ніякої бороди там нема, якщо щіточок нема, то показувати особливо нічого. А ще, якщо врахувати, що отримати виставкову курку (півня) зовсім не легко (хто хоче - хай спробує), то тим більш цінна (на мою думку) така особина. Це зовсім не те, що схрестив більш простих у розведенні курку і півня (не буду тут наводити породи) і отримав всіх курчат точно таких як батьки. А тут схрестив, а курчата без щіточок, або з однією, або щіточки не симетричні, відрізняються одна від одної розміром, формою, розташуванням на голові. І тут раз - виставкове курча, все гут. А "хорош" він чи "не хорош" - це справа смаку кожного. Хтось взагалі не розуміє, нащо ті щіточки, вони ж ускладнюють життя птахолюба і люди розводять араукан без щіточок. Воно-то можна, тим більше, що виставок у нас нема і оцінити це ніхто не може. Але... мені не цікаво це... Хтось може підходить до цього по-іншому: голубе яйце, м'ясо... А щіточки... Подивимось на картинках...:)
 

Сергій

Ветеран форума
Я щось чим далі живу, тим менше мені хочеться займатись птицею... Саме займатись, робити те, до чого я всіх закликав тут декілька років... Щось робити і показувати це... Все одно ніхто не розуміє і нікому це не треба. Щіточки? Нащо ті щіточки? Від них що, більше м'яса на курці наросте, чи яєць вона знесе більше? Ляж поспи краще...
 

serega UA

Moderator
Команда форуму
Я щось чим далі живу, тим менше мені хочеться займатись птицею... Саме займатись, робити те, до чого я всіх закликав тут декілька років... Щось робити і показувати це... Все одно ніхто не розуміє і нікому це не треба. Щіточки? Нащо ті щіточки? Від них що, більше м'яса на курці наросте, чи яєць вона знесе більше? Ляж поспи краще...
Здувся?
 

Сергій

Ветеран форума
Та не чекала,але колір приемно здивував.Колись тримала в руках яйця ціеі породи то колір був геть не гарний як брудний якийсь.
Колір яйця може бути різним, від оливкового, голубого до рожевого. Михалич десь тут навіть постив шкалу голубизни яєць арауканів, приблизно як у маранів. Тільки, наскільки я знаю, виставок яєць араукан, поки що, не влаштовують. Це так, побавитись...
 

Сергій

Ветеран форума
Вже близький до того...:) Я ще й породи чомусь обираю собі не прості - араукан з їх щіточками, голандок - з шапками, сибрайтів, гамбургів - з їх малюнком оперення... Почав підрощувати сибрайтів, бачу - "гуляє" в деяких малюнок, окантовка. Хто в нас таке знає? Колись попросив дядька, що продавав сибрайтів, зняти їх крупно, щоб роздивитись окантовку, то той був немало здивований... Так і не зняв. І щоб зробити хорошу птицю з того, що у нас є в Україні, треба потратити немало часу, сил і мізків. А потім люди питають: а шо воно таке, бройлєр, чи несучка?trollpng А шо то за кури (про сибрайтів), та вони ж малі, як голуби?trollpng Тому... зовсім покинути це в мене, мабуть, не вийде, але ентузіазізм слабшає...:(
 

Анютик

Активный форумчанин
Сергей я восхищаюсь Вами и Вашей работай с птицей .Побольше бы таких птиведов как Вы .Всегда с интересом читаю вашу переписку.Не бросайте араукашек.:):):)
Вы подаёте очень хороший пример начинающим птицеводам.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі