1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Араукана

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Solnce_vsem, 30 май 2014.

1. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.267
    Баллы:
    113
    Ну, тоді я спокійний...:)
    олег 59 и anatoli нравится это.
  2. Анютик

Анютик Активный форумчанин

Симпатии:
    243
    Баллы:
    43
  3. LSergey

LSergey Активный форумчанин

Симпатии:
    654
    Баллы:
    93
    Не в обиду, но по моему мнению, ты глубоко заблуждаешься. Только по щеточке говорить о выставочном, или нет варианте не правильно в корне. Это всего лишь один из критериев визуальной оценки. Могу с полной уверенностью сказать, что возможно птица, на которую ты готов молиться будет вообще забракована экспертом, а та, которую ты не считал фаворитом получит высокий бал. Все это по двум причинам. Первая - отсутствие у тебя выставочного опыта. Вторая - во многом это визуальная оценка и проводиться она по тем критериям, которые невозможно измерять линейкой, взвесить, или посчитать по количеству. К тому же разные школы имеют свои направленности, а калибровка экспертов как таковая отсутствует.
  4. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.267
    Баллы:
    113
    Аааа... Та я ж не експерт... Тому занурюватись в поняття "різні школи експертів" не збираюсь. Свою думку я вже виказав, вважаю, що араукана без щіточок взагалі на виставці не набере ніяких балів, якщо її туди пустять. Це в Америці. В Німеччині я бачив (в інеті) на виставках і курей без щіточок, але з бородою, які там бали вони набрали, не знаю. Зрозуміло, що якщо ніхто не принесе на виставку курку зі щіточками, будуть судити тих, що є і вибирати серед них кращих, але курка зі щіточками порівняно з такою ж без щіточок набере значно більше балів. Мені здається, тут сперечатись ні про що, яка б школа експертів не була. Симетричні щіточки в араукан - це "вищий пілотаж", і мене ніхто не переконає в іншому. Хто думає по-іншому, хай спочатку спробує вивести і виростити таку птицю.
    олег 59, Петр77, Vanya и 2 другим нравится это.
  5. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.267
    Баллы:
    113
    Не полінувався і зазирнув в Американський стандарт. Ось що він пише:

DISQUALIFICATIONS

Lack of ear-tufts; comb other than pea; rudimentary presence of tail; presence of or feathers on shanks; more or less than four toes. (See General Disqualifications and Cutting for Defects.)

Відсутність вушних щіточок - ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ. Те, про що я й казав.

Британський стандарт:

Disqualifications

No ear-tufts, single ear-tuft, crest. Uropygium (parson’s nose).

Нема вушних щіточок - ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ. Any question?trollpng
    олег 59 нравится это.
  6. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.267
    Баллы:
    113
    Ще витяг з Британського стандарту:

Scale of points

Type and carriage 20

Ear-tufts 25

Comb 5

Other head points 5

Feet and legs 5

Colour 15

Condition and handling 25

Отже, вушні щіточки оцінюються максимально в 25 балів. Нема вушних щіточок, зрозуміло, що птиця більше, ніж 75 балів не набрала б. Якби її туди пустили. Але її не пустять (читай пост вище).
    олег 59 и Діма 7 нравится это.
  7. LSergey

Симпатии:
    654
    Баллы:
    93
    Сергій, повторюсь еще раз - это всего лишь один из пунктов!!!
  8. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.267
    Баллы:
    113
    Та да... Але, хоча б цей пункт виконати... Це нагадує мені дискусію про майстерність фігурного катання до того, як навчились стояти на ковзанах... Якщо заглиблюватись в тему "Бачення експертів тієї чи іншої школи тієї чи іншої породи птиці", то, мабуть, можна довго дискутувати. Але, виставок з оцінкою, поки що, в Україні нема, тож предмету дискусії теж. Тут хоч би стандарту якось дотриматись...
    олег 59 и yabelka35 нравится это.
  9. LSergey

Симпатии:
    654
    Баллы:
    93
    Так у нас и стандартов нет)))
  10. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.267