• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Сергій

Ветеран форума
А якого Ви хочете окрасу? Бо я потихеньку буду згортати господарство, але на весну ще трохи птиці буде. Черги нема:) Ви будете першою:)
 

perepyolkka

Осваивается на форуме
Так приємно,хоч десь бути першою:)Окрім краси,хочу мати пристойний розмір тушки.Чорні та голубі влаштують.
 

Сергій

Ветеран форума
Мене на жовтих та качкокрилих запишіть якщо це не помісь
Жовті і качкокрилі ще до кінця не вичищені по кольору і які кольори дадуть в потомстві, я не знаю. З жовтими бавлюся другий рік, з качкокрилими - перший. Це - мої експерименти по отриманні араукан цікавих кольорів. Інші породи курей при цьому не використовувались.
 

Матоляк

Активный форумчанин
Жовті і качкокрилі ще до кінця не вичищені по кольору і які кольори дадуть в потомстві, я не знаю. З жовтими бавлюся другий рік, з качкокрилими - перший. Це - мої експерименти по отриманні араукан цікавих кольорів. Інші породи курей при цьому не використовувались.
СКІЛЬКИ % З ЖОВТИХ ВИЙДУТЬ ЖОВТІ
 

GRIZ

Активный форумчанин
СКІЛЬКИ % З ЖОВТИХ ВИЙДУТЬ ЖОВТІ
та купіть, розведіть і побачите. Чи хочете, щоб вам дали чарівну інструкцію у відсотках. Все залежить від кількості виведених курчат. Ніхто вам не дасть гарантію у відсотках. Якщо не прав, поправте.
 

Сергій

Ветеран форума
СКІЛЬКИ % З ЖОВТИХ ВИЙДУТЬ ЖОВТІ
Вони всі будуть жовті. Але я хочу, палевих щоб булиIMG_3800.JPG
а вони можуть бути з коричневим, або шия коричнева, або на спині - щось подібне до кучинських. Палеві теж виводяться, але % 25 десь. Тому я й пишу, що колір "не вичищений". Ось коли всі палеві будуть лупитись, тоді да... А інших кольорів там не буде - чорних, чи зозулястих...
 

yabelka35

Ветеран форума
мне больше нравится свиду голубой петух;:;::rolleyes::D-так понимаю шо это он кращий за рябого (зозулястий чи який вiн там;:;:)
у голубого пышные кисточки и борода ,ну он молодой поэтому наверное выглядит более опрятно:po_O:)
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі