1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Араукана

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Solnce_vsem, 30 май 2014.

1. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.714
    Баллы:
    113
    Та да...:)
  2. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.714
    Баллы:
    113
    Ось курка IMG_6472.jpg
    Несеться. Надворі. Без досвічування. Без обігріву. Надворі 7 градусів морозу, вночі було 11. Вона вийшла з будиночка, пробралась крізь сніг і несеться під будиночком. IMG_6474.jpg
    Ось там вона несеться, під цим будиночком. Маленький горохоподібний гребінь не обмерзає. Не треба ніяк з нею морочитись. Трохи додати яйценоскості - і ідеальна курка для домашнього господарства. Єдиний недолік, як на мене, в цей час надворі не візьмеш інкубаційного яйця, бо кури не стрижені. Але це я так думаю, не пробував. Експеримент можна було продовжувати і далі, але в цьому стаді багато молодих курок, які не занеслись і такого морозу і не занесуться. Тому всіх курок переніс в будинок.
    Петр77 нравится это.
  3. Elena 123

Elena 123 Активный форумчанин

Симпатии:
    268
    Баллы:
    63
    А яйца не лопают?
  4. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.714
    Баллы:
    113
    Не лопали поки. Можливо, якби залишались там на ніч, лопали б. Я не знаю, при якій температурі вони лопають.