• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Юрій S

Активный форумчанин
Ну, що сказати?:) Араукана є однією з моїх улюблених порід:) На сьогодні маю 7 окрасів цієї породи. Може, навіть, 9:) Порода, якій я присвятив 8 років свого життя, дуже цікава і непроста. І з якою я буду прощатись цього року. Ну, не зовсім з усією, а залишу собі лише 1 колір. Думаю, толку буде більше, та й фізично легше. 7 кольорів - це наче 7 порід, для кожного треба місце, час, виводити молодняк, залишати хоча б по 2 півні за сезон і т.д. Тому, одного кольору теж вистачить:) Треба давати дорогу молодим, повним сил птахолюбам:) Про те, що буду прощатись, я пишу вже декілька років, але цього року точно. Вже люди внесли завдаток за батьківське стадо, тож воно у мене ще місяць побуде:) Назад дороги нема:)
А який колір залишите?

roo

Активный форумчанин
В ожидании фотографий родителей можем полюбоваться их детьми shamefullyembarrased У нас от Сергеевых араукан дикого окраса подрастают малыши.
IMG_20200530_122355-01.jpeg
IMG_20200530_122437-02.jpeg
IMG_20200530_122502-01.jpeg
IMG_20200530_122519-01.jpegIMG_20200530_122901-01.jpeg
Это они в брудере вместе с амрочатами сидят, араукашки - бурундучки.

roo

Активный форумчанин
Схожі на фазанят :)
Фазанят я, на жаль, не бачила, але арауканята дійсно особливі курчата :) У них навіть пух якоїсь іншої якості, ніби плюшевий. Ще дуже виділяються їх широко розставлені лапки, прикріплені до самих полюсів їх шаровидних тілець :D Ну і, звичайно, безхвості круглі попки happy

Сергій

Ветеран форума
В ожидании фотографий родителей можем полюбоваться их детьми shamefullyembarrased У нас от Сергеевых араукан дикого окраса подрастают малыши.
Посмотреть вложение 32549
Посмотреть вложение 32550
Посмотреть вложение 32551
Посмотреть вложение 32552Посмотреть вложение 32553
Это они в брудере вместе с амрочатами сидят, араукашки - бурундучки.
Ой, так гарно... :) kisspng Приємно усвідомлювати, що птиця у когось залишиться...:) І такі товстенькі...:)kisspng

• Нравится
Реакции: roo

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,332
Пользователи
2,012
Новый пользователь
TigerP
Сверху