• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Сергій

Ветеран форума
Після цього всього мені більше не хочеться тримати араукан :confused: В усякому разі, в стількох кольорах. І не хочеться займатись селекцією. Хоча це є самим цікавим для мене в птахівництві. В нашій країні це нікому не треба, а я вже награвся:) На сьогодні знаю ще одного такого фаната породи в Україні, який займається породою. Це трохи мало. Нема з ким змагатись, я щось зробив, люди навіть не хочуть скористатись результатами моєї праці. Але, лайкають фото:) Ну що ж, будемо дивитися й далі фото з інтернету:):cool:

Сергій

Ветеран форума
Тому, чорні, голубі, зозулясті, інші араукани будуть продані, більшість продано вже, тільки ще не забрали, залишу собі лише умовно качкокрилих і зовсім трохи дикого окрасу.

Romashka

Ветеран форума
Тому, чорні, голубі, зозулясті, інші араукани будуть продані, більшість продано вже, тільки ще не забрали, залишу собі лише умовно качкокрилих і зовсім трохи дикого окрасу.
А Ви від тих проданих усіх, поки вони ще у Вас, тихенько яєць понавідбирайте, а на наступний рік- опа ча, а вони у Вас знову є!!!.. :) Ото прокрутите фокус!...woot, що аж усі зроблять o_O... :);)

Сергій

Ветеран форума
Так мені це не цікаво. І місця нема вирощувати. Якраз курчат трохи ще є, навиводив, але всі будуть продані. Або порубані. Це вже як їм пощастить.

roo

Активный форумчанин
GALINHA ARAUCANA - A PRIMEIRA RAÇA CONHECIDA A PÔR OVOS AZUIS
Араукана - перша відома порода з голубими яйцями

Если бы ещё перевод кто-то мог сделать... Хотя бы пересказ :rolleyes: Что там за порода показана с листовидным гребнем и хвостом - и со щёточками?

Romashka

Ветеран форума
Если бы ещё перевод кто-то мог сделать... Хотя бы пересказ :rolleyes: Что там за порода показана с листовидным гребнем и хвостом - и со щёточками?
Думаю що частково я можу.. :) Я там практично майже усе розумію..:););:;:

• Нравится
Реакции: roo

Юрій S

Активный форумчанин
Я так розумію, у племені мапуче (араукана) були різні популяції курей - їх називали "кури племені мапуче", "коллонка", "кетро"... Доктор Бустос описав, а Кастельйо ввів термін "кури араукана". Потім почали поєднувати в одній майбутній породі три цікавих риси - щіточки, безхвостість і блакитні яйця.

• Нравится
Реакции: roo

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,337
Пользователи
2,020
Новый пользователь
ГаліяТ
Сверху