• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Romashka

Ветеран форума
Давайте вже, розводьте араукан :)
Так Пане Сергію, цього року, як Бог дасть, постараюся зробити усе від мене залежне, щоб витягнути максимально усі плюси і чим побільше з того що у мене є!!! :) І якщо піде усе так, як я це бачу, то на другий рік уже хочу мати солідну сімю араукан!

Romashka

Ветеран форума
Цікаво, пане Сергію, чи з тих фото що ось тут повиставляв, можна хоч щось сказати про них?... :rolleyes: Ну, ноги , гребіні, окрас, борідки, очі....

Сергій

Ветеран форума
Цікаво, пане Сергію, чи з тих фото що ось тут повиставляв, можна хоч щось сказати про них?... :rolleyes: Ну, ноги , гребіні, окрас, борідки, очі....
Це ж "мої" кури, хіба я можу їх критикувати? :D :D :D Насправді, не бачу якихось грубих недоліків, хоча, завжди є над чим працювати. Але, щоб працювати, треба мати велике стадо. Щоб було з чого вибирати. А з 3 курей вибирати нічого. Тому, розводьте, поки, те, що є:) Про очі взагалі нічого не можу сказати, я ніколи своїм курям в очі не зазирав...

Romashka

Ветеран форума
Це ж "мої" кури, хіба я можу їх критикувати? :D :D :D Насправді, не бачу якихось грубих недоліків, хоча, завжди є над чим працювати. Але, щоб працювати, треба мати велике стадо. Щоб було з чого вибирати. А з 3 курей вибирати нічого. Тому, розводьте, поки, те, що є:) Про очі взагалі нічого не можу сказати, я ніколи своїм курям в очі не зазирав...
Якщо потрібно і є за що, то звичайно що можете їх критикувати!.. :) Ви ж про них набагато більше знаєте ніж я, тому і напевно бачите різні нюанси що і до чого!.. :rolleyes::););:;:

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,363
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху