• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Romashka

Ветеран форума
Вчора я зирк.... :rolleyes: , а моєї щіточної курочки щось не видно... подивився краще - немає.... а вона заховалася в хатинці на гнізді... :);:;:

Romashka

Ветеран форума
Ви її постригли?
Трохи потренувались вони в повній екіпіровці!.. :) ;) А потім я згадав Ваші слова, і ще до того як Ви сьогодні написали повів їх у перукарню! ;);:;: Поробили їм сьогодні модні зачіски, так що думаю, що усе буде гаразд!

Romashka

Ветеран форума
В хатинці на гнізді..... а через трішки там ось що було... :) щось з тарілки,... хто відгадає що саме?..:rolleyes::););:;:

Romashka

Ветеран форума
Верхнє, блакитніше?
:) :) :) Ні пане Юрію!... Цього разу Ви не вгадали :)... бути наразі Вашому брекеленяткові одному... :( А я розраховував що Ви виграєте ще одне яйце і уже наскладаєте собі пару брекелів..... ;);:;:

Юрій S

Ветеран форума
:) :) :) Ні пане Юрію!... Цього разу Ви не вгадали :)... бути наразі Вашому брекеленяткові одному... :( А я розраховував що Ви виграєте ще одне яйце і уже наскладаєте собі пару брекелів..... ;);:;:
Уявляю, як ви пакуєте і відсилаєте одне яйце :)
Отже, ближнє по центру.

Romashka

Ветеран форума
Уявляю, як ви пакуєте і відсилаєте одне яйце :)
Отже, ближнє по центру.
Хоч одне, а які проблеми? :) Тепер пошта завезе усе, хоч би запакували і пів яйця... :);:;:
Ближнє по центру, це саме нижнє між двома вроді біловатими? :rolleyes:

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,374
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху