• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Romashka

Ветеран форума
Доречі хочу розвіяти один міф.. :) Дуже часто мені приходиться чути як люди говорять, що з першого яйця від молодої курки нічого не буде і що нема сенсу його закладати на інкубацію... Так хочу сказати що це сон білої кобили! ...:) У мене завжди була думка що це маячня, а тепер по факту підтвердилось (бо навмисно прослідкував)... Одне з тих двох курчат якраз з першого яйця, бо арауканячі у мене були усі пронумеровані і попідписувані... Так що тут думаю перше яйце так як і усі може бути 50 на 50 як запліднене так і пусте;:;:

Romashka

Ветеран форума
Добре :) Хоча вихід замалий.
Напевно так, яйця були під квочками разом з шовковими, так що грілися природньо без жодних перебоїв.... усі були запліднені, можливо то ті гени..? :rolleyes:Бо шовкові які були з ними вийшли майже усі.

Romashka

Ветеран форума
Ще одне пане Сергію, я зараз використовую світлішого півня, то обоє малих білі :) , думаю що сплеші! :););:;:

Romashka

Ветеран форума
Це не має значення, світліший півень, чи темніший. Голубий*голубий дає 25% сплешу.
Я знаю, у маранів те саме :) Просто констатую факт що вцілилося на 2 сплеші, та і памятаю точно, що ще одне яке не проклюнулось також було сплеш. Тобто уже як мінімум з 6 яєць було 50 % сплешу. Ще одне толком не розгледів, а двоє завмерли маленькими...

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,374
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху