• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Romashka

Ветеран форума
Бувають фотки з такими синіми яйцями, що аж трава біля них синіє :)
Те саме зображення:
Переглянути вкладення 33476
Ну,фотку можна підмутити, що вони стануть білими або кремовими... :) Я просто спитав чи в дійсності такі бувають бо не знав.... :rolleyes: ;:;:
 

Romashka

Ветеран форума
Там не так багато адресатів. Четверо всього. З них троє, я думаю, займатись породою не будуть, їм аби красиве ходило туди-сюди. Так що, вистачить і контакту в телефоні. Тим більше, що я продовжую співпрацювати. Тепер маю туди вислати грюнлєгерів :)
Ну, якщо красиве туди сюди... то я так розумію, що на наступний рік у них яйця при потребі уже купити буде неможливо?... А що до контактів в телефоні, то телефон можна загубити, або у нього можуть *вирости ноги*... :rolleyes: ;):)
 

Romashka

Ветеран форума
І ще до слова про колір яєць, для прикладу, у моїх легбарів він не завжди одинаковий... він буває і темніший насиченіший і світліший млявіший... тому я і спитав про колір... Але з часом можливо і сам побачу що воно буде... :rolleyes: :)
 

Сергій

Ветеран форума
Ну, якщо красиве туди сюди... то я так розумію, що на наступний рік у них яйця при потребі уже купити буде неможливо?... А що до контактів в телефоні, то телефон можна загубити, або у нього можуть *вирости ноги*... :rolleyes: ;):)
Все може бути, але будемо сподіватись на краще.
 

Сергій

Ветеран форума
І ще до слова про колір яєць, для прикладу, у моїх легбарів він не завжди одинаковий... він буває і темніший насиченіший і світліший млявіший... тому я і спитав про колір... Але з часом можливо і сам побачу що воно буде... :rolleyes: :)
Те саме з арауканами. Може бути різні відтінки і різні по насиченсті яйця.
 

Romashka

Ветеран форума
Те саме з арауканами. Може бути різні відтінки і різні по насиченсті яйця.
От про те я і питав показуючи ту фотку з ютуба чи ви часом не мали, не бачили, або не чули чи такі взагалі десь є, чи бувають???... Бо для прикладу у маранів шкала до девяти... але яйця були, якщо б щкалу продовжити і на 11 !!! :);:;:
 

Сергій

Ветеран форума
У араукан нема такої глибини кольору яйця. В усякому разі, мені не траплялись за всі роки яйця насиченого синього кольору. Збираюсь погратись пізніше в насичене яйце у грюнлєгерів.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі