• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Сергій

Ветеран форума
До речі, хтось обіцяв висвітлювати і популяризувати їхніх родичів грюнлегерів, але тема та дрімає :)
Ааа... Та да... Та є чого багато розповісти і про грюнлєгерів, про араукан, про шабо, гамбургів, бентамок, але... лінь вже... Все одно то ніхто не читає і не цікавиться тими курми. Я в цьому році звожу араукану (крім, мабуть, одного окрасу) і хочу трохи більше розвести грюнлєгерів. Хочу їх зробити срібного окрасу (для цього у мене вже все є), потім продуктивність. Все :) Звертаю масштаби свого курівництва, буду як всі нормальні люди:)
 

Юрій S

Ветеран форума
Ааа... Та да... Та є чого багато розповісти і про грюнлєгерів, про араукан, про шабо, гамбургів, бентамок, але... лінь вже... Все одно то ніхто не читає і не цікавиться тими курми. Я в цьому році звожу араукану (крім, мабуть, одного окрасу) і хочу трохи більше розвести грюнлєгерів. Хочу їх зробити срібного окрасу (для цього у мене вже все є), потім продуктивність. Все :) Звертаю масштаби свого курівництва, буду як всі нормальні люди:)
Ооот, я якраз хотів запитати про кольори грюнлегерів, але певно краще в темі грюнлегерів )))
 

Юрій S

Ветеран форума
Ааа... Та да... Та є чого багато розповісти і про грюнлєгерів, про араукан, про шабо, гамбургів, бентамок, але... лінь вже... Все одно то ніхто не читає і не цікавиться тими курми. Я в цьому році звожу араукану (крім, мабуть, одного окрасу) і хочу трохи більше розвести грюнлєгерів. Хочу їх зробити срібного окрасу (для цього у мене вже все є), потім продуктивність. Все :) Звертаю масштаби свого курівництва, буду як всі нормальні люди:)
Дехто все ж цікавиться і читає...
 

Юрій S

Ветеран форума
І цікаво було б знайти людину, яка покладе на одну тарілочку чи долоню яйця легбарів і грюнлегерів - для фото, для порівняння кольору і ваги. Ну і якби ще порівняти продуктивність... Хоча розумію, що від від конкретних ліній/популяцій залежить.
 

roo

Активный форумчанин
Ааа... Та да... Та є чого багато розповісти і про грюнлєгерів, про араукан, про шабо, гамбургів, бентамок, але... лінь вже... Все одно то ніхто не читає і не цікавиться тими курми. Я в цьому році звожу араукану (крім, мабуть, одного окрасу) і хочу трохи більше розвести грюнлєгерів. Хочу їх зробити срібного окрасу (для цього у мене вже все є), потім продуктивність. Все :) Звертаю масштаби свого курівництва, буду як всі нормальні люди:)
Розповідайте, будь ласка, Сергій! Багатьом, і особисто мені, дуже корисно і цікаво те, що Ви пишете, Ваш досвід. happy Ще не вмерло в Україні птахівництво :D
 

roo

Активный форумчанин
Як Ваші араукани? Вже, мабуть, повиростали :)
Так, повиростали, але, на жаль, не всі вижили sorrypng Чогось їм у нас не сподобалось :( Маємо тільки півника і двох курочок... А так мені хочеться все одно їх розвести facepalm Щось таємниче-незрозуміле, саме араукани по одному попропадали без будь-яких симптомів хвороби. Не напівлетальні ж гени в три-чотири місяці їх покосили :confused:
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі