• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Сергій

Ветеран форума
Так, повиростали, але, на жаль, не всі вижили sorrypng Чогось їм у нас не сподобалось :( Маємо тільки півника і двох курочок... А так мені хочеться все одно їх розвести facepalm Щось таємниче-незрозуміле, саме араукани по одному попропадали без будь-яких симптомів хвороби. Не напівлетальні ж гени в три-чотири місяці їх покосили :confused:
Ні, не гени. Інфекція якась. Але, якщо у Вас збереглись півень і 2 курки, то в наступному році розведете.
 
  • Нравится
Реакції: roo

Romashka

Ветеран форума
Так, повиростали, але, на жаль, не всі вижили sorrypng Чогось їм у нас не сподобалось :( Маємо тільки півника і двох курочок... А так мені хочеться все одно їх розвести facepalm Щось таємниче-незрозуміле, саме араукани по одному попропадали без будь-яких симптомів хвороби. Не напівлетальні ж гени в три-чотири місяці їх покосили :confused:
Вам повезло трішки більше.. :) у мене навпаки - два півники і одна курочка, але і то супер! І я розведу і Ви розведете!!! А взагалі це думаю не справа, що чогось їм у Вас не сподобалось.. напевно щось інше :rolleyes:, бо у мене була похожа ситуація, так як Ви пишете- саме араукани по одному попропадали без будь-яких симптомів хвороби. У мене вони інкубувалися з цілою купою маранів і двома брекелями. Умови для усіх були ідентичні бо росли їли і спали разом. І от в місяць, коли в вересні почалися дощі, а вони в день у мене на вулиці в стандартних для курей умовах... от і також почали відходити один за одним... при тому що маранам і брекелю взагалі нічого! З плюс мінус 40 курчат лише арауканам наставав гаплик... от я і забрав тих трьох шоб усі не відійшли, а марани з брекелем так і залишилися ще на той місяць дощів в сирості і болоті і нічого, усі ростуть і розвиваються, дякувати Богу, по сьогодні!
 

Сергій

Ветеран форума
Розпродую араукан... Із задоволенням... :) Залишилось, поки ще, 3 окраси.. Якщо раніше я переживав, а як же буде далі араукана в Україні, то зараз знаю. Ніяк:) Тому що, українцям цікаві зовні породи не потрібні, їх більше збуджує те, що добре їсти - або м'яса багато, або яєць. Я це й раніше знав, але з роками лише переконався ще більше. Тому, залишу собі 1 окрас і все. Буду бавитись. А люди хай дивляться на фото араукан з інтернету...:)
 

Сергій

Ветеран форума
Півень араукана чорний із щітками. Правда, щітки не дуже великі і з одного боку трохи обскубані. Ну, який є. Це я його виставив на продаж. Ну, і хай тут побуде для розваги :) пч.jpg

пч1.jpg

пч2.jpg

пч3.jpg
 

Romashka

Ветеран форума
Півень араукана чорний із щітками. Правда, щітки не дуже великі і з одного боку трохи обскубані. Ну, який є. Це я його виставив на продаж. Ну, і хай тут побуде для розваги :) Переглянути вкладення 35765

Переглянути вкладення 35766

Переглянути вкладення 35767

Переглянути вкладення 35769
Гарний за окрасом і підійшов би до моєї курочки голубої.... :)
 

Сергій

Ветеран форума
Не знаю... маю ж двох своїх голубих, але лише курочка з гарними щіточками... :)
Цього більш, ніж достатньо, щоб вивести ціле стадо курей. Частина з них теж буде із щітками. Хоча, як продавець, я мав Вас переконати, що Вам необхідний саме той півень :)
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі