• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Romashka

Ветеран форума
snaphappypng Схожий ! Вам потрібно кудись в селекційно - розплодову інстанцію на роботу!...
 

Romashka

Ветеран форума
Мені потрібно припиняти бавитися в селекцію і просто заробляти гроші. А я оце дурнею страждаю:confused:
Бачете, у Вас не погано виходить працювати з курми в напрямку покращення різних характеристик.... а просто заробляти гроші то потрібно бути гендляром... :) Вам потрібно два в одному, тоді можна заробляти не просто гроші, а думаю великі гроші!..:););:;:
 

Юрій S

Ветеран форума
Мені потрібно припиняти бавитися в селекцію і просто заробляти гроші. А я оце дурнею страждаю:confused:
Бачете, у Вас не погано виходить працювати з курми в напрямку покращення різних характеристик.... а просто заробляти гроші то потрібно бути гендляром... :) Вам потрібно два в одному, тоді можна заробляти не просто гроші, а думаю великі гроші!..:););:;:
Як чеський професор Мілан Тиллер :)
 

Сергій

Ветеран форума
Бачете, у Вас не погано виходить працювати з курми в напрямку покращення різних характеристик.... а просто заробляти гроші то потрібно бути гендляром... :) Вам потрібно два в одному, тоді можна заробляти не просто гроші, а думаю великі гроші!..:););:;:
:D :D :D Хто ж мені заплатить великі гроші?:D:D:D У нас же люди шукають, що подешевше:D Потім пишуть на форумах і в групах:"Чому кури не несуться?"
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі