• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

Romashka

Ветеран форума
:D :D :D Хто ж мені заплатить великі гроші?:D:D:D У нас же люди шукають, що подешевше:D Потім пишуть на форумах і в групах:"Чому кури не несуться?"
Шукати подешевше, то їхнє право!... А купити у Вас подешевше, а потім продавати в тридорого, бо знають що купили щось доброго на халяву це також їхнє право! :) Вони ж їх не крадуть , а підводять так, щоб людина сама їх продала якомога дешевше.... І до мене такі інколи телефонують, але зі мною їм не вигоряє... :D:D:D бізнес не побудують!... Щоб щось купити *задурно* я завжди пропоную пошукати на ОЛХ.... - там є! І Вам так раджу!:) У Вас же хороша і якісна птиця, то Ви повинні диктувати тим *ділкам* , а їх більшість, свої умови! :););:;:
 

Сергій

Ветеран форума
Шукати подешевше, то їхнє право!... А купити у Вас подешевше, а потім продавати в тридорого, бо знають що купили щось доброго на халяву це також їхнє право! :) Вони ж їх не крадуть , а підводять так, щоб людина сама їх продала якомога дешевше.... І до мене такі інколи телефонують, але зі мною їм не вигоряє... :D:D:D бізнес не побудують!... Щоб щось купити *задурно* я завжди пропоную пошукати на ОЛХ.... - там є! І Вам так раджу!:) У Вас же хороша і якісна птиця, то Ви повинні диктувати тим *ділкам* , а їх більшість, свої умови! :););:;:
Ааа... Та грюнлєгера не продати втридорога:) Навіть того, що цілий рік надворі несеться:) То я собі для забавки роблю:)
 

Сергій

Ветеран форума
А араукану да... Ще нічого не продавав, ніде не рекламував, а бажаючі є купити... Хоч я й ціну на яйце назвав досить високу (як на мене)...
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі