• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Араукана

danyou

Форумчанин
Добрий день. Підкажіть чи часто у стандартних бородатих араукан віщеплюються безбороді діти?
 

Сергій

Ветеран форума
Добрий день. Підкажіть чи часто у стандартних бородатих араукан віщеплюються безбороді діти?
Не знаю, чи часто, але бувають. Я звернув на це увагу лише цього року, коли інкубував яйця від однієї курки. Курка з бородою, півень з бородою, а частина курчат без бороди. Це мене дещо здивувало, але десь собі поставив галочку. Треба буде ще вивчати це питання.
 

Сергій

Ветеран форума
Добрий день. Підкажіть чи часто у стандартних бородатих араукан віщеплюються безбороді діти?
Подивився про бороду. За неї відповідає аутосомний напівдомінантний ген Mb. Особина з бородою -MbMb, або Mbmb, без бороди - mbmb. Якщо вищеплюються курчата без бороди, то і півень і курка є гетерозиготами по гену Mb, обоє мають генотип Mbmb і ймовірність виведення курчат без бороди - 25%.
 

Сергій

Ветеран форума
Давно в цій темі не постив нічого з інтернету. Сьогодні чомусь захотілось :) Кури з Німеччини:111.png

112.png

113.png

114.png
 

Сергій

Ветеран форума
Ще чомусь з'явилась думка не продавати яєць араукан. Вперше за багато років. Тепер її думаю...
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,197
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі