• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Астра колор

serega UA

Moderator
Команда форума
У вас ці кроси уже неслись? Розумію, що підрахунок ведеться за рік, але хоч приблизно - яка яйценоскість(хоча б в порівнянні з ББ-мамками) і розмір яйця, бо писали, що у ББ не крупне, вага курки? (І якщо можна, вашу особисту думку в порівнянні з домінантами? - чи це вже занадто?)
Дякую!
Кроси несуться. Крос створений лише минулого року і робота над ним продовжується, тому підрахунок ще ведеться, очікую продуктивність вище ніж в ББ, а там порахуємо і побачимо... Розмір яйця: занеслись -вага була 51-55 грам, зараз в районі 60 грамів (буду у батьків зважу на вагах і опублікую).
Вага курки теж більша ніж у ББ, але не на багато, нехай теж зважу, якщо цікаво...
Ну і стосовно домінанта... Астра і була задумана мною як альтернатива. Чому? Мені домінант не сподобався, хоча і юзав його три сезони, свої враження і думки викладав у відповідній темі.
 

Катруся

Активный форумчанин
Сергей, спасибо! Получила сегодня посылку. Яйца очень хорошо упакованы, доехали в целости и сохранности :) Сейчас прогреваются, ждут закладки в инкубатор.
IMG_7819.JPG IMG_7821.JPG IMG_7824.JPG IMG_7825.JPG IMG_7828.JPG

Отдельное спасибо за бонусные яйца!
 

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,292
Сообщения
98,890
Пользователи
1,921
Новый пользователь
Руслан Греков
Сверху