• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Астра колор

Катруся

Активный форумчанин
Так а чим Ви не вдоволені?
Просто я не знаю как должно быть.
По аналогии с детьми. Нормально развивающиеся дети не должны быть толстыми. Организм должен расти, а не набирать жировую массу. Это позволительно где-то после 40....
А вообще мне мои куры и петухи нравятся. Большие, красивые. Такой себе контактный зоопарк на дому с гастрономическим уклоном ;)

Последнее редактирование:

Сергій

Ветеран форума
Просто я не знаю как должно быть.
По аналогии с детьми. Нормально развивающиеся дети не должны быть толстыми. Организм должен расти, а не набирать жировую массу. Это позволительно где-то после 40....
А вообще мне мои куры и петухи нравятся. Большие, красивые. Такой себе контактный зоопарк на дому с гастрономическим уклоном ;)
Якщо по аналогії з дітьми, то на першому місці - генетика. Одну дитину скільки не годуй, вона жирною не буде, у іншої - навпаки. Якщо перейти від дітей до курей, то тут те саме. Є породи, схильні до ожиріння, а несучок скільки не годуй... Якщо півник, на Ваш погляд, занадто жирний, можна або інших курей завести, що не жиріють, або цих годувати менш калорійно. Але будуть гірше рости. Нормування корму добре для дорослих курей, а для молодняка, все ж краще постійний доступ до корму. На птахофабриках, які самі вирощували несучок, час від часу проводили раніше (зараз не знаю) періодичне бонітування молодняка, що включало і зважування. І далі діяли відповідно до того, яку вагу показували курчата того чи іншого віку.

Катруся

Активный форумчанин
Якщо по аналогії з дітьми, то на першому місці - генетика. Одну дитину скільки не годуй, вона жирною не буде, у іншої - навпаки. Якщо перейти від дітей до курей, то тут те саме. Є породи, схильні до ожиріння, а несучок скільки не годуй... Якщо півник, на Ваш погляд, занадто жирний, можна або інших курей завести, що не жиріють, або цих годувати менш калорійно. Але будуть гірше рости. Нормування корму добре для дорослих курей, а для молодняка, все ж краще постійний доступ до корму. На птахофабриках, які самі вирощували несучок, час від часу проводили раніше (зараз не знаю) періодичне бонітування молодняка, що включало і зважування. І далі діяли відповідно до того, яку вагу показували курчата того чи іншого віку.
А в каком возрасте молодняк "переходит" во взрослый возраст?

Сергій

Ветеран форума
nailbiting Скільки півнів! У Вас є дармове джерело корму їх вирощувати? На них стільки м'яса не наросте, скільки вони з'їдять...

Діма 7

Ветеран форума
nailbiting Скільки півнів! У Вас є дармове джерело корму їх вирощувати? На них стільки м'яса не наросте, скільки вони з'їдять...
Не збивайте людей ;) Не всіж фінансисти. А мяса як в дитинстві хочеться.. В мене берківців теж біля 20шт. Але зерно неідять - не хочуть, а за кабачка бються. на кабачках багато не наросте

Последнее редактирование:

Катруся

Активный форумчанин
А шо делать? Шо вылупилось, то вылупилось...
Основной корм сейчас - пшеница. Купила в июне полтонны по 4 грн. за килограмм. Да, едят каждый за трёх дурных. С 27 июня съели уже около 100 кг зерна. mehpng
А мы пока съели двоих. Завтра забьём третьего.

Сергій

Ветеран форума
Не збивайте людей ;) Не всіж фінансисти. А мяса як в дитинстві хочеться.. В мене берківців теж біля 20шт. Але зерно неідять - не хочуть, а за кабачках бються. на кабачках багато не наросте
Та вони зерна з'їдять більше, ніж на них наросте м'яса :) Їх треба було порубати ще вчора:)

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,250
Пользователи
1,864
Новый пользователь
54943
Сверху