• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Австралорп - інкубаційне яйце - 2019

DNK

Ветеран форума
Австралорп - одна з найкращих м’ясо-яєчних порід, яка поєднує високу яйценоскість, раньостиглість, прекрасні м’ясні якості, невибагливість і красу.

Пропоную інкубаційне яйце
Вартість яйця за одне:
Чорні австралорпи
40 грн
- при замовленні до 19 яєць;
30 грн - при замовленні 20 і > яєць.
Але!!!
Більшість людей записуюються на кінець лютого і березень, а кури реально багато несуть, тому є можливість отримати
яйце за цікавою ціною - по 20 грн
від чорних австралорпів, але без чіткої прив'язки до певної дати.
Як це працює:
- приймаю замовлення на акційне яйце;
- як тільки з'являється надлишкове яйце - відправляю.
Хто бажає мати в себе продуктивну окрасу двору - пишіть в темі, зазначаючи, чи на конкретну дату, чи акційне, а в особистому повідомленні контактні дані.
Дякую.

Последнее редактирование:

Toshi

Активный форумчанин
Добрый вечер. А бегунки акционные в этом году будут?

Nekrassik74

Форумчанин
Дмитрий, добрый день! А куры голубого окраса есть? Хочу заказать у Вас акционное яйцо в количестве 25-30 шт. А какие у Вас есть еще породы кур, инкубационное яйцо каких Вы продаете? Спсб. С ув.!

DNK

Ветеран форума
Дмитрий, добрый день! А куры голубого окраса есть? Хочу заказать у Вас акционное яйцо в количестве 25-30 шт. А какие у Вас есть еще породы кур, инкубационное яйцо каких Вы продаете? Спсб. С ув.!
Є 8 чи 9 чорних і 3 білі курки австралорпа з чорними півнями. Поки разом.
Потім відсажу білих з білим півнем.
Є 1 молодий голубий півник австралорпа. Можу підкинути до чорних курок.

Последнее редактирование:

DNK

Ветеран форума
Є півень і 2 курки промислового корніша. З 2-ї половини лютого зможу потрохи дабавляти до яйць яєць австралорпа бажаючим.
Є Ко Шамо, але яйце буде по 100 грн.
Є ще багатенько, від кого яйця не продаю: Брюггські бійцеві, Шамо білі, Тузо, Драко, голошиї карликові Брюггські, Комогори.
Яйце бігунка буде, але поки більшість з них ще живуть в садку на снігу під відкритим небом.
Ті що забрав в сарай почали нестися. Треба і решту забирати.

DNK

Ветеран форума
Відсадив білих австралорпів 1+3 окремо.
З лютого буде по троху яйця на продаж.

llud

Осваивается на форуме
замовляю 15 акційних яєць австралорпів

Наталья-Я

Осваивается на форуме
Добрый вечер , Дмитрий.Примите заказ на акционные 20-25 яиц белого и черного австралорпа.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,250
Пользователи
1,864
Новый пользователь
54943
Сверху