• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Австралорп - інкубаційне яйце - 2019

DNK

Ветеран форума
llud - акційне замовлення №3 на 15 яєць відправлене.
Накладна 59000395150184 отримання 25.01.19

DNK

Ветеран форума
kpek - акційне замовлення №4 на 50 яєць відправлене.
Накладна 59000395149616
Стосовно отримання, на НП сказали, що система зараз видає дату на 1 день пізніше планової - перестраховуються через непогоду.
У накладній вказано 28.01.19, але більш за все, що у п'ятницю ввечері або у суботу зможете забрати - відслідковуйте.

DNK

Ветеран форума
В таку погоду яйця не змерзнуть при пересилці?
Якщо не лежатимуть на вікритому складі всю ніч, то ні.
Я за день до відправки заношу в хату, щоб прогрілись до кімнатної температури і пакую так, що там 2-3 шари повітряних прошарків між яйцями і вулицею.
Сама коробка теж обмотується стрейч-плівкою.
Звичайно, зимове яйце - завжди лоторея: і запліднення в морози може падати, і вчасно збирати з гнізда треба, і від перевозчика багато залежить.
Зі свого ж боку стараюсь зробити все правильно. + при можливості докладаю бонусних яєць, для покриття можливих ризиків.
Якщо навіть станеться таке, що з якихось причин не вилупиться - завжди готовий до діалогу і можу дослати.
Минулого року був випадок що яйце поїхало в населений пункт з такою ж назвою, але іншої області. Дзвонив на НП - перенаправили, яле яйця тиждень були в дорозі і відповідно вихід був не дуже. Моя помилка, що не помітив помилку оператора - дослав людині ще під наступну закладку.

DNK

Ветеран форума
Вчора продав 5 білих і сім'ю чорних Австралорпів, усіх Кохінхінів і Тузо і 8 Ко Шамо.
Тому яйця від білих Лорпів, Кохів і Тузо не буде на продаж.
Залишив 1 найкращу білу курочку і вкинув поки до чорних. Приїду - відсаджу окремо для контролю. Буде другий етап насичуючого схрещування.

Последнее редактирование:

Zlata

Активный форумчанин
Спасибо Диме за его доброту и отзывчивость. Мой спонтанный заказ выполнен на высшем уровне)))
Отчитываюсь по первому овоскопированию! Из 15 яиц все 15 оплод!!! При том, что дорога была долгая и длинная!!! Передавайте спасибо своим Петям))))

• Нравится
Реакции: DNK

DNK

Ветеран форума
Я сьогодні повернувся з подорожі.
2 останні замовлення відправлялися в морозну погоду.
llud , kpek - цікаво почути відзив, чи вплинуло це на розвиток зародків?
Щоб знати на майбутнє.
У llud ще довго пролежала посилка у відділенні, бо Нова Пошта не прислала СМС, а до kpek неблизька дорога.

DNK

Ветеран форума
Алёна72 - акційне замовлення №5 на 20 яєць прийняте (і оплачене).
Jackson - акційне замовлення №6 на 30 яєць прийняте.
Наатаа - акційне замовлення №7 на 15-20 яєць прийняте.

kpek

Осваивается на форуме
DNK, Спасибо большое!

Яйца упакованы было отлично. Поставили 26го, сегодня последние 2 вылупились, наверное не выживут.

Вылупилось 44 (2 под вопросом), из них 11 белых.
10 болтунов, и 6 невылупившихся.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,250
Пользователи
1,864
Новый пользователь
54943
Сверху