• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Австралорп

Олександр78

Осваивается на форуме
Ось знайшов ....
на 3.25 менуті , навіть ще вища яйценоскість , а ніж я написав! Хоча на цьому каналі це сказано , тільки у іншому ролику!

Олександр78

Осваивается на форуме
Говорить, що саме чорно пестрий несеться ,як сумашедший!!) Ось і зацікавив цими словами!!

Сергій

Ветеран форума
Говорить, що саме чорно пестрий несеться ,як сумашедший!!) Ось і зацікавив цими словами!!
:D :D :DТо треба до цього дядька їхати за інкубаційними яйцями:D:D:D А через рік, якщо кури не знесуть стільки, як він казав, їхати його бити:D А він скаже:"Ну, ви не дотримались правильних умов харчування і утримання, тому й не отримали стільки яєць":D

Сергій

Ветеран форума
Коли австралорпа тільки вивели, то оригінатори породи заявляли, що ці кури несуть 300+ яєць. До 350 доходило. Але британці, які взяли цих курей і почали розводити, не отримали такого результату. Вони звернулись з претензією до оригінаторів породи, але ті їм так і відповіли. Що курям клімат не підійшов чи щось таке:) Тому... Зрозуміло, що нам хочеться вірити у казки, але треба трохи фільтрувати те, що кажуть інші люди. Особливо, якщо ці люди зацікавлені у продажах:)

Сергій

Ветеран форума
Ось знайшов ....
на 3.25 менуті , навіть ще вища яйценоскість , а ніж я написав! Хоча на цьому каналі це сказано , тільки у іншому ролику!
Добре, що я не дивлюся різного роду блогерів, які розказують про курей. Бо часом хочеться запитати:"Дядьку, що ти куриш?" Який партеногенез у курей? Для чого ти тоді стільки півнів тримаєш, якщо твої кури здатні розводитись і без півнів? Ну таке шось... Про курей на відео я навіть не коментую...

Олександр78

Осваивается на форуме
Сергій дякую за відповідь! Це зрозуміло що в інтернеті багато казок про яйценосткість курей! Тримаю українських сітцевих, вирішив ще завести якусь хорошу породу , з яйценосткістю хорошою , яйце щоб було не таке як у брами, і щоб м'яса було більше ніж у легорна!! Тому і переглядаю ролики з описом порід курей!!

Юрій S

Ветеран форума
Ось знайшов ....
"лУнниє кості нє раскрилісь" :)
Загалом непогані в нього кури. А про кількість яєць і партеногенез начитався і озвучив. Он в індиків теж партеногенез поширений :)
Бачив я колись на базарі диво-курей: "Несучки. Кожна зносить по два яєчка в день" :)

Олександр78

Осваивается на форуме
"лУнниє кості нє раскрилісь" :)
Загалом непогані в нього кури. А про кількість яєць і партеногенез начитався і озвучив. Он в індиків теж партеногенез поширений :)
Бачив я колись на базарі диво-курей: "Несучки. Кожна зносить по два яєчка в день" :)
Отож!!

serega UA

Moderator
Команда форума
Ось знайшов ....
Таких сказочніків ще треба пошукати... Про партеногенез взагалі мощно.

Катруся

Активный форумчанин
Попросила виробника цієї краси.Реєструються,створять тему продажу.Ціна прекрасна-30грн за попонку.
Алла Васильевна, а сейчас эти производители шьют попонки? Залюбили петухи моих курочек. Срочно нужна защита.

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,363
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху