• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Австралорп

Катруся

Активный форумчанин
Я не розумію, що, важко зробити курям якийсь навіс від дощу, якщо вже хліва нема? Це ж не дорого. А як сніг випаде, кури будуть по кучугурам лазити?
У кур есть курятник вполне цивильный и открыт для них он целый день. Но ни в дождь, ни в ветреную погоду они туда до самого вечера не заходят. Разве что для снести яйца.

Сергій

Ветеран форума
Ваші? Добре несуться? Чув, що колись була яєчна чи яєчно-м'ясна лінія австралорпа (в Борках чи що) - цікаво, є такі зараз десь?
Мої. Вірніше, моєї мами. Несуться непогано. Про курей з Борків не знаю нічого.

Сергій

Ветеран форума
Пан Сергій завжди запитує: "Непогано - це скільки?" ;)
Я б назвав точну цифру, якби хтось вів точний підрахунок. Яйценоскість рахується за рік. Але ніхто не веде так, щоб за рік можна було підрахувати. Я ж тут не буду писати, що вони несуть 280 чи понад 300 яєць на рік. У мами - досить важка, м'ясо-яєчна лінія. Думаю, якщо 180 за рік дають, то добре.

Анатольевна

Активный форумчанин
До речі, ми введено записи вже 5 років. Кожен день. Але в нас інші породи. Та й кур небагато

Анатольевна

Активный форумчанин
Геркулес. Був. Але вже нема. А ще різні умови з року в рік, то шо ж то за аналіз. Але я це написала, що все ж таки є упороті, що ведуть облік. Можно кепкувати. І хоч я не злопам‘ятна, але все пам‘ятаю.‍♀

Сергій

Ветеран форума
Геркулес. Був. Але вже нема. А ще різні умови з року в рік, то шо ж то за аналіз. Але я це написала, що все ж таки є упороті, що ведуть облік. Можно кепкувати. І хоч я не злопам‘ятна, але все пам‘ятаю.‍♀
Та ніхто не кепкує. Просто цікаво, чи працюєте якось із цією інформацією. Ну, наприклад, щось робите для покращення продуктивності тощо. І які найкращі результати вийшли на несучку за рік? Бо дуже часто люди пишуть "несеться кожен день" :)

Анатольевна

Активный форумчанин
Якщо чесно, то ніяк з цим ми не працюємо... Хоча це мали на меті. Але хорьки та лисиця вирішили, що їм кури важливіші, ніж наша статистика. Тому зараз записуємо по інерції, і ще тому, що мій чоловік педант. На сьогодні у нас несуться самі бентамки неясного походження та те, що вийшло від ухейілюя і цих летючих птиродактилів.

Chiquito

Осваивается на форуме
Що до статистики. Мав дев'ять курей ,чотири сіли висиджувати та потім водили курчат. Три курки хотіли висиджувати але їм не дозволили,приблизно один місяць не неслись. Вівся облік загальної кількості яєць. Цю суму поділив на дев'ять .Середній показник 120 яєць за рік .Курки що не квоктали мабуть знесли 160-180 яєць.

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,363
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху