• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Австралорп

Hannochka

Осваивается на форуме
Підкажіть будь- ласка, лорпиків тримаю перший рік. Зараз їм 7 місяців, а вони не несуться. це нормально чи треба шукати причину? Корма домашні- перебите зерно + варені та сирі овочі.
 

DNK

Ветеран форума
Підкажіть будь- ласка, лорпиків тримаю перший рік. Зараз їм 7 місяців, а вони не несуться. це нормально чи треба шукати причину? Корма домашні- перебите зерно + варені та сирі овочі.
У мене завжди у 6 місяців заносились.
Через недостатнє надходження протеїнів тваринного походження ваші відстають у розвитку.
Почніть давати якісний комбікорм для несучок + 14-годинний світовий день і вони завалять яйцями.
 

Hannochka

Осваивается на форуме
Дякую. Світло в курнику у них до 22-00 год, а от з комбікормом ви мабуть праві -хочеш їсти яйця треба давати к/к. От тільки в нашій місцевості вибір не великий -є Диканька і Бест Мікс. Як гадаєте якому надать перевагу.
 

DNK

Ветеран форума
Дякую. Світло в курнику у них до 22-00 год, а от з комбікормом ви мабуть праві -хочеш їсти яйця треба давати к/к. От тільки в нашій місцевості вибір не великий -є Диканька і Бест Мікс. Як гадаєте якому надать перевагу.
Про Диканьку ніколи не чув, а Бест Мікс не сподобався.
Я беру Газда, Домашній корм і Мультигейн.
Якщо є сумніви у якості - попробуйте на смак.
Хороший корм має присмак, схожий до хліба.
Гірший - макухи, а геть поганий, не поживний - крейди.
Якщо гірчить, чи присмак цвілого - то взагалі отрута.
 

Hannochka

Осваивается на форуме
Дякую за пораду. Треба буде Диканьку попробувати на смак.
Про Диканьку ніколи не чув, а Бест Мікс не сподобався.
Я беру Газда, Домашній корм і Мультигейн.
Якщо є сумніви у якості - попробуйте на смак.
Хороший корм має присмак, схожий до хліба.
Гірший - макухи, а геть поганий, не поживний - крейди.
Якщо гірчить, чи присмак цвілого - то взагалі отрута.
 

Олександр78

Осваивается на форуме
Хто тримає австралорпа чорно пестрого ? Цікавить ця птиця на яйце, заявлено 220-240 у рік!
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі