• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Австралорп

Олександр78

Осваивается на форуме
Ось знайшов ....
на 3.25 менуті , навіть ще вища яйценоскість , а ніж я написав! Хоча на цьому каналі це сказано , тільки у іншому ролику!
 

Олександр78

Осваивается на форуме
Говорить, що саме чорно пестрий несеться ,як сумашедший!!) Ось і зацікавив цими словами!!
 

Сергій

Ветеран форума
Говорить, що саме чорно пестрий несеться ,як сумашедший!!) Ось і зацікавив цими словами!!
:D :D :DТо треба до цього дядька їхати за інкубаційними яйцями:D:D:D А через рік, якщо кури не знесуть стільки, як він казав, їхати його бити:D А він скаже:"Ну, ви не дотримались правильних умов харчування і утримання, тому й не отримали стільки яєць":D
 

Сергій

Ветеран форума
Коли австралорпа тільки вивели, то оригінатори породи заявляли, що ці кури несуть 300+ яєць. До 350 доходило. Але британці, які взяли цих курей і почали розводити, не отримали такого результату. Вони звернулись з претензією до оригінаторів породи, але ті їм так і відповіли. Що курям клімат не підійшов чи щось таке:) Тому... Зрозуміло, що нам хочеться вірити у казки, але треба трохи фільтрувати те, що кажуть інші люди. Особливо, якщо ці люди зацікавлені у продажах:)
 

Сергій

Ветеран форума
Ось знайшов ....
на 3.25 менуті , навіть ще вища яйценоскість , а ніж я написав! Хоча на цьому каналі це сказано , тільки у іншому ролику!
Добре, що я не дивлюся різного роду блогерів, які розказують про курей. Бо часом хочеться запитати:"Дядьку, що ти куриш?" Який партеногенез у курей? Для чого ти тоді стільки півнів тримаєш, якщо твої кури здатні розводитись і без півнів? Ну таке шось... Про курей на відео я навіть не коментую...
 

Олександр78

Осваивается на форуме
Сергій дякую за відповідь! Це зрозуміло що в інтернеті багато казок про яйценосткість курей! Тримаю українських сітцевих, вирішив ще завести якусь хорошу породу , з яйценосткістю хорошою , яйце щоб було не таке як у брами, і щоб м'яса було більше ніж у легорна!! Тому і переглядаю ролики з описом порід курей!!
 

Юрій S

Ветеран форума
Ось знайшов ....
на 3.25 менуті , навіть ще вища яйценоскість , а ніж я написав! Хоча на цьому каналі це сказано , тільки у іншому ролику!
"лУнниє кості нє раскрилісь" :)
Загалом непогані в нього кури. А про кількість яєць і партеногенез начитався і озвучив. Он в індиків теж партеногенез поширений :)
Бачив я колись на базарі диво-курей: "Несучки. Кожна зносить по два яєчка в день" :)
 

Олександр78

Осваивается на форуме
"лУнниє кості нє раскрилісь" :)
Загалом непогані в нього кури. А про кількість яєць і партеногенез начитався і озвучив. Он в індиків теж партеногенез поширений :)
Бачив я колись на базарі диво-курей: "Несучки. Кожна зносить по два яєчка в день" :)
Отож!!
 

serega UA

Moderator
Команда форуму
Ось знайшов ....
на 3.25 менуті , навіть ще вища яйценоскість , а ніж я написав! Хоча на цьому каналі це сказано , тільки у іншому ролику!
Таких сказочніків ще треба пошукати... Про партеногенез взагалі мощно.
 

Катруся

Активный форумчанин
Попросила виробника цієї краси.Реєструються,створять тему продажу.Ціна прекрасна-30грн за попонку.
Алла Васильевна, а сейчас эти производители шьют попонки? Залюбили петухи моих курочек. Срочно нужна защита.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі