• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Барбёзьё, Poule de Barbezieux

Игорь 67

Осваивается на форуме
Ви - адвокат і намагаєтесь захистити "слабкого"? Тримаєте цю породу? Хочете її завести? Не згодні, що вона схожа на мінорку? Вважаєте, що людина "отбирает лучшие экземпляры"? Де ж вони, ті екземпляри? За якими критеріями були відібрані? І де гірші, з яких вони були відібрані? Поки що з вищенаведених постів мені були неочевидні такі висновки, не знаю, з чого Ви це взяли... Обгрунтуйте, будь-ласка, свою позицію...writingpng
Насчет схожести (только внешней)- я не отрицал. Вы невнимательно прочитали мой предыдущий пост - "...хотя есть некоторое внешнее сходство." По поводу брака, встречающегося у данной породы- так назовите хоть одну породу кур, у которой 100% в потомстве не бывает брака. Надо, конечно, производить жесткую отбраковку. На это нужно время. И с ЛЮБОЙ ПОРОДОЙ нужно работать. Что, человек, и старается делать. Я держу Барбёзьё 2 года. Очень нравятся продуктивные качества этой породы. И мне непонятно- КАК можно судить или осуждать птицу, которую человек не держал, и видел только на картинке.

Сергій

Ветеран форума
Насчет схожести (только внешней)- я не отрицал. Вы невнимательно прочитали мой предыдущий пост - "...хотя есть некоторое внешнее сходство."
"Некоторое внешнее сходство" є у будь-яких 2-х курок. А у мінорки і барбезьє сходство дуже суттєве.

Надо, конечно, производить жесткую отбраковку. На это нужно время. И с ЛЮБОЙ ПОРОДОЙ нужно работать.
Тут я, як кажуть "неістово плюсую". Я про це так багато писав, що вже й набрид людям, яким це не цікаво. Зараз не пишу про це, але поглядів не поміняв.

Что, человек, и старается делать.
"Человек" не знає стандарту породи, яку тримає. Я це з'ясував цілком випадково, коли задав декілька питань, які мене цікавили. Якщо не знаєш стандарту породи, то про селекцію далі можна не говорити.

Я держу Барбёзьё 2 года. Очень нравятся продуктивные качества этой породы.
... то напишіть про цю породу, виходячи з власного досвіду. Думаю, багатьом це буде цікаво.

. И мне непонятно- КАК можно судить или осуждать птицу, которую человек не держал, и видел только на картинке.
Про зовнішність (а якраз про неї і йшлося) можна судити по картинці. Для того, щоб скласти враження про картину, не обов'язково її вішати у себе в вітальні. Продуктивні якості ніхто особливо не обговорював, тим більше ніхто не засуджував дану породу. Засуджувати якусь породу - це взагалі смішно, вона може комусь подобатись, а комусь ні.

Romashka

Ветеран форума
Насчет схожести (только внешней)- я не отрицал. Вы невнимательно прочитали мой предыдущий пост - "...хотя есть некоторое внешнее сходство." По поводу брака, встречающегося у данной породы- так назовите хоть одну породу кур, у которой 100% в потомстве не бывает брака. Надо, конечно, производить жесткую отбраковку. На это нужно время. И с ЛЮБОЙ ПОРОДОЙ нужно работать. Что, человек, и старается делать. Я держу Барбёзьё 2 года. Очень нравятся продуктивные качества этой породы. И мне непонятно- КАК можно судить или осуждать птицу, которую человек не держал, и видел только на картинке.
Вибачте, що втручаюсь у Вашу розмову..., але все ж таки, кажете, що тримаєте цю породу 2 роки... то може Ви знаєте і можете відповісти на запитання, яке раніше вище запитував Сергій. Отож - нічо, коли на мочці півня червоне? У багатьох порід, зокрема у гамбургів, це - грубий недолік. А що у барбезьє? Що з цього приводу каже стандарт породи? Якщо знаєте, звичайно. Допускається, не допускається, добре це, погано, чи не має ніякого значення? Дякую!

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,291
Пользователи
1,920
Новый пользователь
Endund
Сверху