• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Барбёзьё, Poule de Barbezieux

Mihalich61

Ветеран форума
Ми тримаємо, і дуже ними задоволені :)
А в чому полягає Ваше задоволення ???
Те, що своерідною красою вражають, суперечки немає, а як на рахунок несучості, виживання і примхливості до корму. Дуже буду вдячний за відповідь.
 

пофігіст

Форумчанин
А в чому полягає Ваше задоволення ???
Те, що своерідною красою вражають, суперечки немає, а як на рахунок несучості, виживання і примхливості до корму. Дуже буду вдячний за відповідь.
Підтримую запитання . Прошу дати порівняння з іншими ( кращими ) породами курей - несучок та універсального напрямку , що могли зробити в своєму господарстві . Як витримують ці морози ?
Шкода , що раніше відбили бажання власникам цієї птиці з"являтися в профільній темі .
 

Сергій

Ветеран форума
Підтримую запитання . Прошу дати порівняння з іншими ( кращими ) породами курей - несучок та універсального напрямку , що могли зробити в своєму господарстві . Як витримують ці морози ?
Шкода , що раніше відбили бажання власникам цієї птиці з"являтися в профільній темі .
Це, мабуть, я той "злий демон", який декількома питаннями щодо стандарту породи примушує куролюбів тікати з форуму далі, ніж бачити, продавати курей і самим виїжджати з країни :D Як бачите, останнім часом майже не пишу нічого, щоб не розлякати ще й тих, що є:) Бо, мабуть, на форумі не варто обговорювати стандарт породи, а лише продуктивні якості:) А Сергій Носенко (а саме він тут зареєстрований як кролік-перепел) живий-здоровий, тримає барбезьє і активно продає їх яйця. Він є у відповідних групах на вайбері, у фб і навіть створив на фб свою групу. "Наша ферма" називається, чи щось таке. Якщо хто хоче, його легко знайти і задати всі питання. Або напишіть тут у приват, думаю, відповість.
 

Romashka

Ветеран форума
Це, мабуть, я той "злий демон", який декількома питаннями щодо стандарту породи примушує куролюбів тікати з форуму далі, ніж бачити, продавати курей і самим виїжджати з країни :D Як бачите, останнім часом майже не пишу нічого, щоб не розлякати ще й тих, що є:) Бо, мабуть, на форумі не варто обговорювати стандарт породи, а лише продуктивні якості:) А Сергій Носенко (а саме він тут зареєстрований як кролік-перепел) живий-здоровий, тримає барбезьє і активно продає їх яйця. Він є у відповідних групах на вайбері, у фб і навіть створив на фб свою групу. "Наша ферма" називається, чи щось таке. Якщо хто хоче, його легко знайти і задати всі питання. Або напишіть тут у приват, думаю, відповість.
Про людину і барбезьє і справді усе відповідає тому що пан Сергій написав. І власник і кури усі живі і здорові! :)
 

roo

Активный форумчанин
А в чому полягає Ваше задоволення ???
Те, що своерідною красою вражають, суперечки немає, а як на рахунок несучості, виживання і примхливості до корму. Дуже буду вдячний за відповідь.
Задоволення якраз і полягає в тому, що вони не примхливі, дуже гарно несуться, яйце крупне, красиве (світле з розовинкою, в білуватих плямках), а ще - кому щастило скуштувати їх м'ясо, були приємно вражені його ніжністю і смаком catpng Єдиний недолік - що курки трохи заполошні :eek:
 

пофігіст

Форумчанин
Задоволення якраз і полягає в тому, що вони не примхливі, дуже гарно несуться, яйце крупне, красиве (світле з розовинкою, в білуватих плямках), а ще - кому щастило скуштувати їх м'ясо, були приємно вражені його ніжністю і смаком catpng Єдиний недолік - що курки трохи заполошні :eek:
Якось простенько виглядає відповідь , враховуючи Ваш досвід та кількість порід , що утримуєте та тих що позбулися .Можете порівняти з Брекелями , Легорном , Легбаром , Сусексами та Маранами по здатності фуражувати , величина яйця , вибагливіть до умов утримання , кількість споживання корму , здоров"я , т.д. ?
В минулі морози тримали закритими в курнику чи пускали на вигул ? Гребені повідмерзали ? Яку температуру тримаєте в курнику ? Несуться зараз ?
 

Romashka

Ветеран форума
Якось простенько виглядає відповідь , враховуючи Ваш досвід та кількість порід , що утримуєте та тих що позбулися .Можете порівняти з Брекелями , Легорном , Легбаром , Сусексами та Маранами по здатності фуражувати , величина яйця , вибагливіть до умов утримання , кількість споживання корму , здоров"я , т.д. ?
В минулі морози тримали закритими в курнику чи пускали на вигул ? Гребені повідмерзали ? Яку температуру тримаєте в курнику ? Несуться зараз ?
Коли це все написати і описати то немала книжка получиться... woot Потім можна б було і до друку віднести матеріал..... так що сестро до праці! ще й грошей можна буде заробити... :);)
 

пофігіст

Форумчанин
Коли це все написати і описати то немала книжка получиться... woot Потім можна б було і до друку віднести матеріал..... так що сестро до праці! ще й грошей можна буде заробити... :);)
Mihalich61 , з його прискіпливістю до дрібниць в куроводстві , буде не проти хоча б такого трактування його запитання . Інакше всі про це вже знали б . ;)

 

roo

Активный форумчанин
Якось простенько виглядає відповідь , враховуючи Ваш досвід та кількість порід , що утримуєте та тих що позбулися .Можете порівняти з Брекелями , Легорном , Легбаром , Сусексами та Маранами по здатності фуражувати , величина яйця , вибагливіть до умов утримання , кількість споживання корму , здоров"я , т.д. ?
В минулі морози тримали закритими в курнику чи пускали на вигул ? Гребені повідмерзали ? Яку температуру тримаєте в курнику ? Несуться зараз ?
Коли це все написати і описати то немала книжка получиться... woot Потім можна б було і до друку віднести матеріал..... так що сестро до праці! ще й грошей можна буде заробити... :);)
Книжку писати немає ні часу, ні сил, ні бажання ;)
Про фуражування нічого сказати не можу, бо у нас ніхто не фуражує, живуть собі в своїх загончиках в рівних умовах. Іноді, коли можливість є, випускаю погуляти найбільш спокійних і слухняних, але барбезьйо до таких не належать :D
Кількість корму також не рахуємо, але всіх, хто несеться, обмежуємо, щоб не жиріли. Вішаємо кормушки годин в 5-6 вечора (влітку пізніше) і забираємо о 10-11 ранку. Барбезьйо не відрізняються ненажерливістю. Зелень і пророщене зерно дуже люблять, як і всі інші.
Розмір яєць здебільшого радує, але зустрічаються і виключення. З таких яєць курчат не виводимо. Якщо порівнювати з іншими породами, то майже всі програють, окрім, може, маранів. (Мовчу про юрловських, бо їх ми вже не тримаємо.)
В наших умовах вибагливості або хворобливості не показали, але ми без потреби курей не наражаємо на всілякі випробування: в сильні морози, вітри і дощі залишаємо їх сидіти в курнику, бо наша мета - яйця, тут і зараз. trollpng
Температуру тримаємо градусів 10, плюс-мінус. У нас в курниках дров'яні пічки, то за необхідності підтоплюємо, але це в реальні морози. Зазвичай кури справляються своїми силами.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі