• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Барневельдер

Микола

Активный форумчанин
Олег ситцеві тоді у Вас поменшають, оскільки порівняно з джерсами,то є невелика птиця, я
Дімі 7 перше фото вислав,де до Джерсів перелетіла курочка Барневельдера, попросіть хай його перешле Вам чи тут викладе. У мене зараз є 5 молодих пізніх півнів(4 чорних та 1 голубий) відкормлюю трохи ,щоб порубати. Можу Вам одного подарувати(любого на вибір), але про доставку Ви думаєте самі(автобус від райцентру Волині, де я живу у Львів їздить). А імунітет у цих курей непоганий(з мого невеликого досвіду).

Олег---

Ветеран форума
То б було дуже добре. А фото тих півників можете скинути? (на вайбер, або на електронку) ну або сюди.

Микола

Активный форумчанин
Фото в мене їх зараз нема,бо не було потреби фотографувати,голуба курка, то їх сестра по батькові точно, маму чи тітку голубу не фотографував, бо линяє. Іду на роботу ще темно, а прихожу вже темно,так що пофотографувати можу лише на вихідних. Наряд чи вони будуть у мене стояти на стільці, а такі-сякі фото старенькою камерою зроблю, навряд чи кожного окремо,а групове фото напевно зможу. Сюди не скину,вайбера немаю,а от в приватні повідомлення на фермер ру можу(там легко фото вставляти),Вас там десь у темі про браму читав.

Олег---

Ветеран форума
я туди забув пароль і не можу зайти. та то не проблема. щось придумаємо .

Діма 7

Ветеран форума
Олег ситцеві тоді у Вас поменшають, оскільки порівняно з джерсами,то є невелика птиця, я
Дімі 7 перше фото вислав,де до Джерсів перелетіла курочка Барневельдера, попросіть хай його перешле Вам чи тут викладе. У мене зараз є 5 молодих пізніх півнів(4 чорних та 1 голубий) відкормлюю трохи ,щоб порубати. Можу Вам одного подарувати(любого на вибір), але про доставку Ви думаєте самі(автобус від райцентру Волині, де я живу у Львів їздить). А імунітет у цих курей непоганий(з мого невеликого досвіду).
Пропустив це фото... Та напевно її з джерсом не варто порівнювати... Олег від неї візьме колір, а не розмір trollpng

Діма 7

Ветеран форума
Практики, напевно пізніше відпишуть....
"Барневельдер – порода кур, выведенная в Нидерландах. Исходными для нее стали местные голландские куры, скрещенными с кохинхинами. Впоследствии добавились гены еще от род-айлендов, лангшанов и нескольких других.. Живая масса взрослой птицы: петухи – 3-3,5 кг, куры – 2,5-2,8 кг"

Микола

Активный форумчанин
Я попереджав, що ці кури,які в мене не крупні,ця сама курка є на третій фотографії на 10 сторінці в порівнянні з курочкою нью-гемпшера. Хоч я її не важив,але думаю, що нема там 2.5 кг. можливо 2 кг є ( зразу кажу,що важити не буду,нема чим,та й клопітно це).Можливо,якщо дати добрий старт комбікормом,то виростуть крупніші.

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,363
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху