1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Бентамки

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Юрий, 5 июн 2014.

1. Тері

Тері Форумчанин

Симпатии:
    59
    Баллы:
    18
    Отакої, погано що всі будуть схожі на півня, добре що чубаті можуть бути з голими ногами)))Ну що ж, курки не діти швидше ростуть,буду щось вирощувати)))
    Nina Nina и Сергій нравится это.
  2. Тері

Тері Форумчанин

Симпатии:
    59
    Баллы:
    18
    Нарешті наша руденька знесла яєчко,тількі перед цим бігала по клітці як божевільна...я думала щоз нею напад станеться)))
    А от півень якось дуже прохолодно до курей ставиться.Може ще малий...а може такий і буде.Хоча курки такі швидкі що навіть і незнаю чи він їх зловить))
  3. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.377
    Баллы:
    113
    Зловить... А як не зловить, то курка сповільнить біг...:);)
    Luidora и олег 59 нравится это.
  4. Матоляк

Матоляк Активный форумчанин

Симпатии:
    187
    Баллы:
    43
    У Вас є чубаті бентамки ?
  5. Тері

Тері Форумчанин

Симпатии:
    59
    Баллы:
    18
    Ні чубатих в мене немає, коли брала другу курку то там були чубаті кури але з волохатими ногами...ноги волохаті я не захотіла, тому і невзяла.)))
  6. Nekrassik74

Nekrassik74 Форумчанин

Симпатии:
    57
    Баллы:
    18
    Доброе утро! Хочу похвастаться вылупившимися бентамачатами и порекомендовать еще раз Заводчика, который презентовал мне высококачественное (осознанно подобрала данное прилагательное) инкуб. яйцо от своих замечательных питомцев. Это Сергей, наш модератор serega UA. Цыплята вывелись из всех яиц в одно время; активные, смипотные и т.д. Спасибо Сергею за его труд и результат этого труда!!!!! С ув.! Рекомендую!
  7. Тері

Тері Форумчанин

Симпатии:
    59
    Баллы:
    18
    Мій півень догнав таки курку і як каже моя доця ,постійно її кусає :).А тепер ще почав і на мене кидатись,я в просто в шоці, води змінити неможливо всі руки поклював, я так їм переймалась а він тепер в образі бійця воює зі мною....заріжу
    Заклала яйця в інкубатор...почекаємо що з них буде )))
  8. Тері

Тері Форумчанин

Симпатии:
    59
    Баллы:
    18
    Чим кормити добових бентамок...потовкла комбікорм,вони все одно погано клюють((
  9. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.377
    Баллы:
    113
    Добре клювати вони будуть тільки з квочкою, бо вона їх весь час кличе і годує. А самі вже клюють по мірі можливостей. В добових курчат є депо поживних речовин у вигляді жовтка. Його вистачає на 3 дні, а далі мають вже клювати. Так що або замініть собою квочку - стукайте по мисочці пальцем і підкидайте кк, або просто поставте корм і йдіть. Поїдять, як зголодніють.
    Валентина 77, олег 59 и Тері нравится это.
  10. Toshi

Toshi Активный форумчанин

Симпатии:
    102
    Баллы:
    43
    Змиев Харьковская обл; Мариуполь Донецкая обл
    Я давала предстарт для бройлеров первых трое суток. Он мельче и мягче, а потом потихоньку перешла на старт для обычных цыплят