1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Бентамки

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Юрий, 5 июн 2014.

1. Зоріна

Зоріна Активный форумчанин

Симпатии:
    309
    Баллы:
    63
    Та я не дєток хотіла зацєніть, а родітєлей їхніх. Мені тож для душі шось таке хочеться. Але якщо більше критики, то і ціна менша (може).Я в цю сторону хилю.
    А за шовковицей треба скоріше збиратися і їхати. Бо вже перша масова хвиля пройшла да і шпаки оббивають. І дивіться, щоб того білочубого Сергій не з'їв, бо недавно фотки відповідні виставлялись. Коли у нас там наступні свята чи вихідні, а? :p
    yabelka35 нравится это.
  2. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.275
    Баллы:
    113
    Серый, я так зрушила з мiсця, шо нуегонах....чуть квадрик не урЭкала, в яму влетела, цепь слетела(ось погнула заднюю...(куа компл завтра меня от мужа ждет):p:p:p:cool:o_O:rolleyes:;)
  3. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.186
    Баллы:
    113
    Ого!nailbiting Та тебе щоб втримати, треба сильна рука...:)
  4. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.275
    Баллы:
    113
    :D:D:p:rolleyes::rolleyes:
  5. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.186
    Баллы:
    113
    Почали мої бентамки були нестись... і днів за 10-14 нанесли купу яєць. А потім - раз, яєць нема. Тиждень нема, 10 днів. Думаю, шо таке?:confused: Варіанти відповіді були різні:
    1 - курки стресанули (я їм у вольєр трохи півнів додав);
    2- їдять яйця.
    Короче, не було яєць, не було, аж поки я не приїхав в суботу на дачу вранці. Дивлюсь - курка несеться. Ага, думаю, сьогодні і виясню, шо тут таке... Занеслась друга, третя... 5 курок знеслось того дня. Я яйця не забираю, чекаю, чи долежать вони до вечора... Кури яйця не їдять. Аж тут... прилетіла сорока... Так ось куди яйця діваються!rage Вибрав я того дня 5 яєць. А вже в неділю приїхав ввечері - вибрав 0 яєць. Я годую курей, а вони яйцями - сорокуwtfpng Я тоді пересунув підставку для напувалки, під якою кури неслись, від краю в глибину клітки. І... тепер вибираю яйця:) Навіть заклав трохи в інкубатор. Будуть напівшабо...:)
    Тері и yabelka35 нравится это.
  6. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.275
    Баллы:
    113
    повезло сорокам местным.. яйцами на шару кормят:D:D:D
    Серега яйцами сорок кормит, а Сашка орлов курами..o_Oo_Oo_O
    Светлана, LIBojar, Elena 123 и ещё 1-му нравится это.