1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Бентамки

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Юрий, 5 июн 2014.

1. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.140
    Баллы:
    113
    Із чистими шабо в мене получився "прольот": із 3-х яєць, які мені дали як від шабо, вивелось 3 курчати: 1 біле і 2 чорних. У 1 чорного відразу були плюсни оброслі, зрозуміло, що не шабо. Ну, думав, хоч 2 виросте. Біле здохло, а чорне я спеціально позначив і слідкував за ним. Коли підросло, то бачу, на плюснах теж є декілька перин. Не пощастило в цей раз...:( Ну нічо, є півник, є молоді півники напівшабо. Мені дуже цікаво, якими вони виростуть - форма тіла, хвоста, тож буду бракувати лише тих, в кого плюсни оброслі. Решту спробую виростити і подивитись, шо будеtrollpng
  2. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.140
    Баллы:
    113
    А це - півник, який мені подобається по кольору: IMG_6266.JPG
    Я його поки залишу як носія цікавого забарвлення, хоч до кого його поставити, поки не знаю. Але хай живе поки... Далі побачимо...
    Nina Nina, Петр77, Светлана и ещё 1-му нравится это.
  3. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.657
    Баллы:
    113
    давай Серега, дерзай, экспериментатор ты наш:D:p;) интересно шо дальше будет, они же у тебя так понимаю еще малые, ну подростки всмысле,,,;:;:
    вот видиш как они меняются в окрасеo_O:rolleyes: у меня тоже были подростками темные, особенно курочки, а сейчас совсем поменялись в цвете..радикально, те что были светлые (петухи) стали темные, а те что темные (курки) так вообще ситец какойто трехцветный с преобладанием белых вкраплений;:;::p но мне такое нравится как сейчас они стали:D:p:rolleyes:
  4. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.140
    Баллы:
    113
    По кольору сильно не поміняються. Мармурові такими і будуть. Чорні - чорними. А ось півники, де є коричневий (жовтий) колір можуть дати його більше на спині. Але однотонні мені вже якось менш цікаві. Хочеться "шо-нібудь етакого:)" Більше мене цікавить, наскільки вони успадкують форму тіла і хвости шабо. Ну і плюсни короткі.
  5. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.140
    Баллы:
    113
    О! Ледве знайшов те фото... Може, вийде виростити таких: [​IMG]
  6. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.657
    Баллы:
    113
    я имею ввиду что в детстве были одного цвета а как выросли то совсем другой окрас ;:;: те что были темные откудато взялось много белого и наоборот:confused:o_O:rolleyes::p
    а на счет хвостов и формы тела это уже другой вопрос:p:) це вже ти дивись шо там к чему и нам расказывай и показывай по мере приобретения ими нужных форм:D:p:p:p:);)
    Сергій нравится это.
  7. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.657
    Баллы:
    113
    а когда они нестись должны начать?в каком возрасте?а то ходят кокают, значит скоро наверное:rolleyes:o_O или петухи должны скакать на них? пока не видела шоб скакали, только кукарекают:D:D;:;:
  8. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.140
    Баллы:
    113
    Все дуже індивідуально. А скільки їм зараз місяців? В мене бентамки починають нестись з 4,5 місяці і далі. Є такі, що ще й не занеслись - настала осінь, вони надворі сидять, бачу, стали линяти. Молодки! А одна курочка була прихворіла, то я її відділив від стада і помістив у нижній поверх будинку. То вона виздоровіла і стала нестись. Вже, мабуть, 4-й чи 5-й цикл несеться. Так прикольно: одна курка і зрозуміло, як вона несеться. Вона несеться, я яйця не забираю. Бачу, нанесла 14 штук і сіла. Я яйця забрав:) Вона з тиждень "подумала" і знов почала нестись. Другий раз 12 знесла. І так вже, мабуть, 5-й раз:) Я розумію, що якщо я перенесу і інших бентамок туди, то вони мене завалять яйцями. Але не переношу. По-перше, мені яєць не треба, по-друге, мені цікаві кури, які будуть нестись на світловому дні, що скорочується. Декілька штук таки несеться там.
    Последнее редактирование: 23 окт 2018
    yabelka35 нравится это.
  9. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.657
    Баллы:
    113
    ото закрутил:p:D
    та я толком не знаю какой возраст, ципок насыпали разновозрастных тогда, кому около месяца было кому меньше, ну если приблизительно то наверно 3,5-4 месяца думаю;:;:o_O:D...ну буду ждать, а вдруг;:;:, я тоже не досвечиваю и только неделю назад в сарай перебазировала;:;:;:;::D мож в зимуу и не занесутся а уже аж весной:confused:o_O
  10. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.657
    Баллы:
    113
    хотя свиду они кагбы еще как малые,я правда не знаю какие они должны быть, вживую не видела вроди как:rolleyes:o_Oo_O:D:D