1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Бентамки

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Юрий, 5 июн 2014.

1. Юрій S

Юрій S Осваивается на форуме

Симпатии:
    9
    Баллы:
    3
    Це в мами, я приїжджаю рази два на місяць, а вона не буде "гратися". Побачимо, як відрізняються яйця, то від кохінки брати не будемо.
  2. Юрій S

Симпатии:
    9
    Баллы:
    3
    Але є генетично зчеплені ознаки, з якими працювати окремо не вийде. Як-от куроперість хвостів у півня (зокрема в сибрайта) поєднана зі зниженою фертильністю.
  3. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.787
    Баллы:
    113
    У Вас же не сибрайти, так що, поки, можна спати спокійно:);) По сибрайтам там теж не просто, але то інша тема.
  4. GSM

GSM Активный форумчанин

Симпатии:
    182
    Баллы:
    43
    Решил и я показать что удалось вырастить.Пока не совсем определился каких петухов оставить чтобы получились цыплята интересных окрасов.Принимаю здоровую критику и советы.
    Птица немного потрепанная так как много петухов и плотная посадка на данный момент. Бентамки 2.jpg Бентамки 3.jpg Бентамки 4.jpg Бентамки 5.jpg Бентамки 6.jpg
    Светлана, Валентина 77 и Юрій S нравится это.
  5. GSM

GSM Активный форумчанин

Симпатии:
    182
    Баллы:
    43
    Мне нравятся ситцевые петухи(большие темные глаза). А курочек мало, потому наверное все пойдут в разведение. Не выставил фото двух курочек(чисто черная с хохолком и орехового окраса с белым ситцем-если я правильно называю окрасы)
  6. GSM

GSM Активный форумчанин

Симпатии:
    182
    Баллы:
    43
  7. Юрій S

Симпатии:
    9
    Баллы:
    3
    Другий півник прикольний - світлий ситцевий ніби. А яка їх вага? Пропорції - як у крупних.
  8. GSM

GSM Активный форумчанин

Симпатии:
    182
    Баллы:
    43
    Не взвешивал на весах. Навскидку 400-500 гр. По пропорциях как большие. Только есть похожие на легкие породы(как ситцевый петух) и на тяжелые (как черная мраморная курочка).
  9. Євгенія

Євгенія Активный форумчанин

Симпатии:
    293
    Баллы:
    63
    Другий класнючий, не знаю як там по породних ознаках, але окрас - суперwoot, собі такого хочу, але куди.....:( banghead
    Хіба в хату:p:p:Dnursepng
    Віктор Боровець нравится это.
  10. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.787
    Баллы:
    113
    Тут у Вас птиця різношерста за всіма ознаками і лише Вам вирішувати, що залишити. Є кури лохмоногі і голоногі. Від лохмоногості важко позбутись, мабуть, домінантна ознака. По кольору... Краще ставити ситцевих з ситцевими, бо інший окрас поглине ситець. Із півників мені видаються більш цікавими другий зверху в пості 754 і майже такий самий з поста 756. Але без відрослого хвоста їх важко оцінювати більше, бо важлива величина хвоста, кут його нахилу до тіла, розгорнутість хвоста, наявність (відсутність) косиць і їх довжина. Все це можна оцінити лише коли хвости відростуть.