1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Бентамки

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Юрий, 5 июн 2014.

1. Светлана

Светлана Ветеран форума

Симпатии:
    1.295
    Баллы:
    113
    не волнуйтесь , справиться! у всех оплод будет 100%.
  2. alexandr

alexandr Активный форумчанин

Симпатии:
    240
    Баллы:
    43
    Як що буде ходити бинтами по волі то будуть перехрещені всі від півня курки. Дрібні півні вони швидкі на інтим.Здоровий тільки планує, а дрібний вже зробить справу.
  3. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.162
    Баллы:
    113
    Не завжди. Залежить від розміру малого півня і того, чи виросли разом великі і малі кури. По розміру...Є бентамки крупніші і малі. Малим півням навіть фізично важко, або не можливо попарувати велику курку. І друге. Якщо бентамки виросли самі, без великих курей, то в мене були випадки, що півень бентамка взагалі не сприймав великих курей, відганяв їх від їжі, ходив лише зі своїми, малими.
  4. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.162
    Баллы:
    113
    Хороші... І по формі тіла і по окрасу... Мені подобаються...
    sava нравится это.
  5. Юрій S

Юрій S Форумчанин

Симпатии:
    42
    Баллы:
    18
    Якщо великій курці перешити клоаку десь на спину, то можуть вийти гібриди :)
  6. alexandr

Симпатии:
    240
    Баллы:
    43
    Голубий напевно в тебе був бентам.Зараз це тренд.
  7. alexandr

Симпатии:
    240
    Баллы:
    43
    Я де там за білочубими Сергій? в черзі яким по списку?
  8. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.162
    Баллы:
    113
    До речі... Я минулого року вивів багато бентамок, півників відділив окремо, то такого надивився...nailbiting Ну, що півень за півнем ганяє і намагається його попарувати, я бачив і раніше. Але щоб півень півня парував "по-взрослому", а той поводив себе при цьому як курка, це я минулого року бачив вперше...wtfpng І більше не хочу. Відтепер - зайвих півнів лише в клітках вирощуватиму...Хоч жирніші будуть...
  9. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.162
    Баллы:
    113
    №1:D Куди яйця везти?;)
  10. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.162
    Баллы:
    113
    Щось ніхто не пише про бентамок, напишу я. Спочатку про продуктивність.В мене 2 лінії бентамок - звичайні і напівшабо. Звичайні псують всю картину для мене своєю схильністю до насиджування. Хто вибирає яйця, а я вибираю квочок. Щоб в мене за тиждень не було жодної квочки, такого давно не було. Доходить до 7(!) квочок за тиждень. Я-то їх розгулюю, але сам факт. Одних розгуляв, друга заквоктала і так по колу.wtfpng Через те, збираю яєць щодня від них не дуже багато, але щодня є. Десь 5-6 яєць зараз на день, а було по 14 (20+ курок). Напівшабо курок менше, але яєць від них я вибираю, порівняно із звичайними, більше. На даний час заквоктала лише 1 курка (я її відкинув із стада), ще одну лохмоногу і одну, що захворіла мікоплазмою. Залишилось 11 курок, в день, в середньому, маю від них 7 яєць.І такі вони мені милі...kisspngkisspngkisspng Ручні, не шкодні, я заходжу - вони всі сидять біля передньої станки клітки і чекають на мене. Відчиняю клітку - скрізь яйця, на підлозі, в годівниці і курок ще треба порозпихувати руками, щоб яйця ті забрати. Я їх, правда, вареними яйцями щоразу пригощаю, може, в цьому секрет. Але іншим теж даю, але вони в руки не лізуть.Ще, може, не зможу зарубати цих курей, як час прийде...:cool: Є трохи курчат від них, то півники є там як глухарі, з такими бородами...:rolleyes:
    Юрій S, yabelka35 и Фламинго нравится это.