1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Бентамки

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Юрий, 5 июн 2014.

1. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.893
    Баллы:
    113
    А в Польше поищу, я где то сохраняла переписку, напишу ему ещё раз и попутно ещё пороюсь, может найду чего...пасиб, если шо то дочку твою напряжем потом:rolleyes::p;)kisspng:)
  2. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.769
    Баллы:
    113
    Я щось тебе не зрозумів. То ти пишеш:
    то
    Якщо відправляють, то взагалі нема жодних проблем - виписуй і розводь.
  3. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.893
    Баллы:
    113
    Я пишу что именно то что мне нужно, нашла я яйца например,пишу, а он мне отвечает, что отправляю куда угодно только не на Украину, не все хотят пересылать вам, а некоторые пересылают, только не то что меня интересует:rolleyes::oops:
  4. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    2.136
    Баллы:
    113
    Якщо не хочуть відправляти на, то потрібно попроситии відправити в trollpng
    Romashka нравится это.
  5. Ужгорыныч

Ужгорыныч Осваивается на форуме

Симпатии:
    1
    Баллы:
    3
    поділіться досвідом - як облаштувати для бентамок гніздо, де б вони неслись.
    яким воно має бути? Де розміщеним? Коли повинно з,явитись - заздалегіть чи коли курочки почнуть нестись?
  6. Юрій S

Юрій S Активный форумчанин

Симпатии:
    99
    Баллы:
    28
    все як у великих курей. хіба що можна менші гнізда. а можна й такі самі. у нас вони з великими разом несуться. але особливість бентамок - частіше ховаються десь в несподіваних місцях, щоб нанести яєць і насиджувати.
  7. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.769
    Баллы:
    113
    Ящик. У мене гнізда закриті зверху. Розміри особливого значення не мають, вони можуть нестись як у великих гніздах, так і в малих. Сіно, муляж яйця. Ставте гніздо зазадалегідь там, де Вам буде зручно вибирати яйця. Да, якщо вільний вигул, курки можуть самі десь знаходити місце і там наносити яйця, тож за цим треба слідкувати.