• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Безпородні кури

Сергій

Ветеран форума
Щось я не знайшов такої теми, а між іншим дуже багато є курей без будь-якої породи (і це - не наші експерименти, а чиїсь:)) На вихідні їздив до мами, пофотографував курчат, яких вона виростила. Цього року я вже не втручався у її птахівництво, тож її "молоде стадо" на цей рік складається з 5 зозулястих курей, куплених на ринку (підозрюю, що домінант) і 9 курчат, які висиділа квочка із сусідських яєць. Ось так вони виглядають?IMG_5233.JPG
IMG_5234.JPG
IMG_5236.JPG
Особливо зацікавив мене півник кольору, який подобається Олегу (зозулястий з червоним).IMG_5235.JPG
В нього така мала голова, порівняно з іншими півнями, що й не відразу добереш, що то півень. І малі дуже гребінь і сережки. Побачимо, що з нього виросте...IMG_5239.JPG

Светлана

Ветеран форума
Збираюся до мами.Жаль нічим фотографувати...В неї такі великі і непримхливі кури. Подумую і собі завести. Мамина вишня уже родить ,тепер черга за крчатими.

Лилия1982

Активный форумчанин
Серёжа, хорошая тема!))) Думаю, что многим форумчанам будет что написать здесь.
А у меня тоже есть такой петушок зозулястый с красным. Потом постараюсь выставить фотки своих кур))

Tower

Осваивается на форуме
Хто мав досвід вирощування безпорідних (домашніх) курей, як несутся і тд.

Сергій

Ветеран форума
Мабуть, всі, хто тут є, мали:) Таких, що не тримали безпородних курей, мабуть, одиниці... Як несуться? Дивлячись, які кури і які умови годівлі і утримання є. Буває, що й досить непогано несуться... Різні є кури...

Олег---

Ветеран форума
Щось я не знайшов такої теми, а між іншим дуже багато є курей без будь-якої породи (і це - не наші експерименти, а чиїсь:)) На вихідні їздив до мами, пофотографував курчат, яких вона виростила. Цього року я вже не втручався у її птахівництво, тож її "молоде стадо" на цей рік складається з 5 зозулястих курей, куплених на ринку (підозрюю, що домінант) і 9 курчат, які висиділа квочка із сусідських яєць. Ось так вони виглядають?Посмотреть вложение 23496
Посмотреть вложение 23497
Посмотреть вложение 23498
Особливо зацікавив мене півник кольору, який подобається Олегу (зозулястий з червоним).Посмотреть вложение 23499
В нього така мала голова, порівняно з іншими півнями, що й не відразу добереш, що то півень. І малі дуже гребінь і сережки. Побачимо, що з нього виросте...Посмотреть вложение 23500
Все в нього ще виросте - він же ще дитя... А окрас мені подобається трохи інший - куріпчасто-полосатий, а не полосатий з вкрапленням рижини.

Luidora

Ветеран форума
в мене безпородні - плодяться, ростуть, живучі. за курчатами з весни до мене вся округа ходить вже не перший сезон, бо даю без жалю, таким добром не шкода ділитись))) але хвалитись нема чим - сало як сало, кури як кури))) немає стандартів, еталонів))) як і гарантій - скільки буде півнів і курочок)) мені кожна гарна, бо не вгадаєш яким окрасом заярить.

DonDjons

Активный форумчанин
В юные годы ,на заре так сказать своей птицеводческой деятельности,у родителей во дворе чего только не было- утки, куры, гуси, индюки, кролики,козы ,овцы ,занимайся чем душа желает :но любимыми были куры -возился с ними с удовольствием хоть и были они простые домашние .Подсыпал наседок ,приносил яйца от друзей, от соседей, от соседей друзей (бабушки-дедушки само собой )стал повзрослее привозил даже из соседних сел ,по осени все сортировалось что в бульон что на холодец ,а что на следующую весну на развод, и то изобилие форм и расцветок так умиляло душу что хотелось еще и еще попробовать что то новенькое и интересное ,особенно после прочтений интереснейшего журнала :Приусадебное Хозяйство,насмотришся фотографий кохинхинов ,плимутроков ,брам и др и все спокойно спать уже не возможно .Так и жили кур разводили ,весну ждали цыплят считали (стихи поперли во как)

Tower

Осваивается на форуме
в мене безпородні - плодяться, ростуть, живучі. за курчатами з весни до мене вся округа ходить вже не перший сезон, бо даю без жалю, таким добром не шкода ділитись))) але хвалитись нема чим - сало як сало, кури як кури))) немає стандартів, еталонів))) як і гарантій - скільки буде півнів і курочок)) мені кожна гарна, бо не вгадаєш яким окрасом заярить.
Я мав на увазі в порівнянні (у мене є Домінанти -1-й рій), літом неслись 1 яйце в день з курки, кормлю збалансованим кормом, на вигулі - чи варто заморочуватись з кросами, чи брати домашніх і все (цікавить саме несучість).

Олег---

Ветеран форума
Я мав на увазі в порівнянні (у мене є Домінанти -1-й рій), літом неслись 1 яйце в день з курки, кормлю збалансованим кормом, на вигулі - чи варто заморочуватись з кросами, чи брати домашніх і все (цікавить саме несучість).
Домашні безпородні кури це також умовне поняття. Буває що домашні безпородні кури то потомки куплених на птахофабриці кілька років тому родайлендо-леггорнів. Тоді вини нестимуться порівняно добре, а буває що домашні безпородні кури - це потомки завезених кілька років тому до бабці брам:D...тоді вони ростимуть погано, нестимуться погано, зате квокати будуть всі поголовно.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,353
Пользователи
2,056
Новый пользователь
Nemopoz
Сверху