• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Безпородні кури

Лилия1982

Активный форумчанин
А мої в селі ніколи голошийок не тримали та і будь чого іншого окрім простих сільських курей .... тому навіть і не знаю від кого пішов такий гребінь... :rolleyes: :)
У нас все голошейки были с листовидным, а этого мне презентовала подруга взрослым. Но там её мама - фанат необычных кур)) мимо необычного цыпленка на рынке не пройдёт))

Romashka

Ветеран форума
У нас все голошейки были с листовидным, а этого мне презентовала подруга взрослым. Но там её мама - фанат необычных кур)) мимо необычного цыпленка на рынке не пройдёт))
Зрозуміло.. :) А що у Вашої подруги ще є незвичайного? а може і рідкісного?... :rolleyes:;:;:

Юрій S

Ветеран форума
А мої в селі ніколи голошийок не тримали та і будь чого іншого окрім простих сільських курей .... тому навіть і не знаю від кого пішов такий гребінь... :rolleyes: :)
Від курки-матері пішов :)
Бачили, які гарні екземпляри виходять на Борківській дослідній станції:

Последнее редактирование:

Romashka

Ветеран форума
Від курки-матері пішов :)
Бачили, які гарні екземпляри виходять на Борківській дослідній станції:
Як на мене, то не гарний :(.... це вже виглядає як якийсь мутант - облучений радіацією та під дією хім препаратів..... :eek:o_O Але це є на мій погляд... а для інших можливо він красунчик!

Юрій S

Ветеран форума
Як на мене, то не гарний :(.... це вже виглядає як якийсь мутант - облучений радіацією та під дією хім препаратів..... :eek:o_O Але це є на мій погляд... а для інших можливо він красунчик!
Нормаальний м'ясний когутик :) Набагато нормальніший і активніший, ніж білі бройлери.

Romashka

Ветеран форума
Нормаальний м'ясний когутик :) Набагато нормальніший і активніший, ніж білі бройлери.
)))))))))) Та я написав лише про вподобання гребеня... )))))) а не про величину півня і кількість мяса. На рахунок цього я нічого не маю проти... :)

Юрій S

Ветеран форума
)))))))))) Та я написав лише про вподобання гребеня... )))))) а не про величину півня і кількість мяса. На рахунок цього я нічого не маю проти... :)
У мене це ностальгійне вподобання: в дитинстві у бабусі були майже такі півні, тільки борода більша і хвіст довший.

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,363
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху