• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Безпородні кури

Юрій S

Активный форумчанин
І ще декілька. Мені цікаво, коли вони виростуть, крім кольору сріблясто - чорного чи буде у них хоч приблизно малюнок від брекеля... З усіх 20 курчат їх найбільш подібних є 3 штуки... І доречі в них також і ноги темні:)
Цікаво, що в курки ноги теж темні, зелені ))) Як спеціально підібрано.

Юрій S

Активный форумчанин
Так, щоб побачити що з них вийде залишилося уже мало, лише дочекатися коли вони виростуть... :)
Потім гібридних дочок знову парувати з татом-брекелем, то 2е покоління буде "майже брекель" )))
До речі, розкажіть, будь ласка, про яєчну продуктивність брекелів із ваших спостережень. Не "сачкують"? Яка вага яєць зараз? Квоктати жодна не намагалась?..

Romashka

Ветеран форума
Цікаво, що в курки ноги теж темні, зелені ))) Як спеціально підібрано.
Та ні, ніхто нічого спеціально не підбирав.. :) Так сталося, вона там одна з яких 20-25 курок .... А це що вона сховала гніздо і сіла лише на свої яйця це випадковість...:)

Romashka

Ветеран форума
Потім гібридних дочок знову парувати з татом-брекелем, то 2е покоління буде "майже брекель" )))
До речі, розкажіть, будь ласка, про яєчну продуктивність брекелів із ваших спостережень. Не "сачкують"? Яка вага яєць зараз? Квоктати жодна не намагалась?..
Такого скоріш за все робити не буду, для чого мені майже брекель, коли я уже маю брекель?:rolleyes: Таке може статися само собою, якщо я залишу в селі свого брекеля ще на рік.. :);) Якщо лише із моїх спостережень, то можу сказати що продуктивні, мені підходить як вони несуться. А підрахунок яєць брекеля і легбарів я уже давно закинув... був період що на це не конче було часу, та і усе...:confused: Квоктати не намагались... вони на це напевно не мають часу:rolleyes::). А от легбарка одна квоктала, навіть вивела маранів...:) А що до ваги яєць зараз, то потім зважу і напишу...

Юрій S

Активный форумчанин
Такого скоріш за все робити не буду, для чого мені майже брекель, коли я уже маю брекель?:rolleyes: Таке може статися само собою, якщо я залишу в селі свого брекеля ще на рік.. :);) Якщо лише із моїх спостережень, то можу сказати що продуктивні, мені підходить як вони несуться. А підрахунок яєць брекеля і легбарів я уже давно закинув... був період що на це не конче було часу, та і усе...:confused: Квоктати не намагались... вони на це напевно не мають часу:rolleyes::). А от легбарка одна квоктала, навіть вивела маранів...:) А що до ваги яєць зараз, то потім зважу і напишу...
Я ж і мав на увазі, що не ви, а родичі в селі матимуть "майжебрекелів" :)

Romashka

Ветеран форума
Я ж і мав на увазі, що не ви, а родичі в селі матимуть "майжебрекелів" :)
Так, але можна провернути таку операцію по отриманню *майжебрекелів*, якщо я півня притримаю ще на рік там... а тоді ще потрібно буде щоб його лис не зїв... :) Та і щоб та молодь курочками була...:rolleyes:;:;:;:;:;:;:

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,337
Пользователи
2,020
Новый пользователь
ГаліяТ
Сверху