• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Бійцеві та умовно-бійцеві породи

Сергій

Ветеран форума
А де турнір відбудеться? Може, запросіть форумчан на турнір;) В т.ч. і тих, хто тримає таку птицю. Не для участі, просто подивитись. А добре було б зняти на відео якісь бої. Думаю, це додало б прихильників цим породам...
 

JokeR

Форумчанин
А де турнір відбудеться? Може, запросіть форумчан на турнір;) В т.ч. і тих, хто тримає таку птицю. Не для участі, просто подивитись. А добре було б зняти на відео якісь бої. Думаю, це додало б прихильників цим породам...
З запрошенням не все так просто - раніше дехто практикував таке і мало позитивного з цого вийшло , частіше навпаки .
люди тримають птицю і з часом хто хоче , розуміє і усвідомлює свою участь в цьому спорті , той вливається в коло бойчатників .
Фото з турніру після 5березня викладу в тему.
І прихильників ви навіть не уявляєте скільки , в досталь у цьому спорті , на жаль випадкових тільки більше трапляється
 

JokeR

Форумчанин
p.s. редактую повідомлення тому що клавіатура підглючує , пишу швидко , а коли читаю відправлене то жахаюсь banghead:)
 

JokeR

Форумчанин
Юра , це дуже добре що людина отримує задоволення від улюбленоі птиці , НО , це не привід щоб вводити в оману людей на форумі "породністю" данноі птиці.
 

JokeR

Форумчанин
"Якої породи моя бійцева пташка? - Запитайте в того, в кого Ви купляли" я думаю тобі знайома ця фраза, бо я її почув від .....
ТО ОСОБИСТО МОІ СЛОВА , такою відповідю користуюсь в тому випадку щоб уникнути безтолковоі розмови коли людина показує фото і питає яка порода в його безпородноі пташки
 

JokeR

Форумчанин
Володя, ставлю крапку в розмові яку почали, так дійсно 5 березня буде турнір і у Вас буде можливість виставити свою пташку, тоді буд ласка скиньте відео своєї "шаленої" перемоги - бо Ви робочою пташкою займаєтесь давно, а я як "зелений хлопчик" щиро привітаю Вас з перемогою.
Юра , бійцями займаюсь не перший день , і рівень птиці вже давно багато "крапок" поставив для багатьох в подібних "дебатах" , так що не фантазуй що я перед кимось буду чимось відчитуватись (тим більше перед "зеленими хлопчиками" :))

p.s. всіх благ ;)
тепер крапка .
 

Петр77

Активный форумчанин
На днях дав корнішу та лорпу "випустити пар". Скажу чесно, не думав що півні мають таку силу. Хоча вагові категорії різні: корніш до 7, лорп до 4 кільо, останній тримався молодцом. Амераукан спостерігав за поєдинком але не ризикнув приєднатись.:) Починаю розуміти любителів бійцівської птиці.
IMG_20170520_114012.jpg
IMG_20170520_113924.jpg
IMG_20170520_113926.jpg
IMG_20170520_114014_1.jpg
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі