1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Бійцівські породи собак

Тема в разделе "Собаки", создана пользователем DinoeL, 8 фев 2018.

1. ViktorM

ViktorM Осваивается на форуме

Симпатии:
    14
    Баллы:
    3
    Волк воспринимает собаку как конкурента. Охотятся же на них (на мелких или стаей на крупных) тогда, когда другой пищи нет. В дикой природе встречаются гибриды волка с собакой, что как бы намекает, что между собакой и волком не всегда отношения как между охотником и жертвой
    DNK и Vanya нравится это.
  2. irena24

irena24 Активный форумчанин

Симпатии:
    653
    Баллы:
    93
    Ще про спільне життя вовків і собак...в нас село межує з лісом. Вовки в лісі теж трапляються. Мисливці говорять що на території районного лісництва зараз є лишень одна вовча стая, раніше більше було. Так от...завелася в лісі стая собак. Не знаю що вони забули саме в лісі і чим кормилися там, але бігало лісом з десяток різних напівдиких дворняг. Говорять що під лісництво попідкидали всяких цуциків і з них потім стая виросла, котра навчилася в лісі самостійно кормитися. Ті собаки почали лякати грибників і туристів. Спершу в лісництві говорили що це дурниці і зимою собаки або в село підуть або назад до лісництва попрошайнічати, або вовки їх поїдять. Але зимою вони лишень стали більш агресивними, вирішили що шматок дороги на пилораму це їх територія і почали кидатися на працівників пилорами які ходили на роботу тією дорогою, що довелося відстрілювати. Мисливці тоді говорили що судячи по слідах собача і вовча стаї поділили територію. Можливо із зменшенням їжі вовки б потіснили собак, але поки їжі було достатньо вони одне одного обходили.
    Фламинго и ViktorM нравится это.
  3. Фламинго

Фламинго Активный форумчанин

Симпатии:
    1.161
    Баллы:
    93
    Вообще, считаю что глупо "меряться" кто сильнее- собака или волк. В Житом. области волки едят собак, но нападают на одну несколькими особями. Думаю, если будет один и изголодавшийся- не пойдет на волкодава, а выберет противника помельче и послабее. Аналогично, несколько собак бесстрашно идут на волка, даже дворняги. В лесах мы часто сталкивались с одиночными волками, они стараются избегать собак и людей.
    Правильно irena24 ситуацию описала, одичавшая стая собак порой страшнее стаи волков. Собаки подсознательно не всегда имеют ту грань, через которую можно преступать, в отличии от диких животных, которые осознанно начинают рисковать за нехваткой пропитания.
    DNK, Lesstar, Elena 123 и 2 другим нравится это.
  4. Америка

Америка Активный форумчанин

Симпатии:
    314
    Баллы:
    63
    Обалдєнні фото!!!
    В мене саме ці дві породи були деякий час.Собачого психолога б було мені найти свого часу...Тільки зараз розумію чому були проблеми в мене.дада,саме в мене(((хоч вони між собою находили мову.Піт на привязі,хохлач бігав.Двуметрові забори обом ніпачом.То коли за декілька будинків їхала підвода,піт підганяв меншого,мол біжи обгавкай,казява вибігала на дорогу,бігла назустріч "великій собаці",а біля хати обгавкували вже разом...Ох і подобалось їм це...
  5. Америка

Симпатии:
    314
    Баллы:
    63
    Саме пітбуль моя улюблена порода.
    Один недолік-кусати інших собак))).Саме тому він у нас на привязі(((Ну нема в мене можливості огородити подвір'я височенним забором!!!Сьогодні теж погуляти вибіжав)))).Не надовго правда.Та свого часу катав дітвору на санчатах.Діти гукали:а Харлей вийде гулять?
    Дітей дуже любить.Взагалі до всього маленького відноситься з трєпєтом))))індичат колись зализував мало не до смерті:лизьне,а воно на язиці,тобто в роті.Я кажу:виплюнь!Тьху,і дивиться своїми бульками))).Були і казуси з пташками....Я тільки зараз починаю розуміти шо до чого..Саме зараз,коли кура несеться в нього в буді.Яйце їсть,та чекає коли вийде мадама,тоді.Та сьогодні вже мадама на ніч примостилась)))Я пізно ввечері тільки побачила,з роботи пізно прихожу.Бідолага мичав мені ,на буду мордяхою показуючи,шо в буду хоче зайти,а там "занято".Чоловік не зміг вийняти курку,кричала і клювалась)))відвойовувала територію))
    таня нравится это.
  6. Америка

Симпатии:
    314
    Баллы:
    63
    Ще додам про пітбуля.Це і охорона,і дружбан,і бебісітер)))
    Зараз нова загадка ,чому не приймає в друзі декількох людей?Знову собачий психолог треба???
    Ну випімши чєловєк,то да!можу понять)))хоч мого чоловіка під шафе обожнює)))Но чого дєток,і причому тільки двох!вони не родичі,єслі шо)))їхніх братиків-сестричок або ігнор,або норм.Та це до характеристики породи не відноситься,це характер.Є пару людей в селі яких він теж обгавкує,і то сістєматічєскі.Шо ж вони відчувають?це ж до всіх собак відноситься.
  7. Elena 123

Elena 123 Активный форумчанин

Симпатии:
    332
    Баллы:
    63
    Может детки очень бояться собаку? У моей соседки такса страшно кусает деток, а моя малая ее дягает как хочет и хоть бы хны.
  8. LIBojar

LIBojar Ветеран форума

Симпатии:
    3.065
    Баллы:
    113
    У меня доця моей суки, мама согрешила с Алабаем, у той свой список... Вообще рубаха девка, залижет до смерти, но есть исключения, она не рычит не гавкает, а ждет когда никто не видит и тупо кусает, конечно не на полную но все равно ощутимо. Так у нас есть список гостей когда приходится закрывать в гараже то мамку то доцю... Вот так и живем, а психолог... Я не знаю, я не пробовал и потому не верю...
  9. Америка

Симпатии:
    314
    Баллы:
    63
    Та я теж про це спочатку подумала.Та саме ці не бояться.Цікаво що хлопчик з сім'ї,де ні на кого не реагує,а на нього аж піна з рота летить.На дівчинку не гавкає,як вона в двір заходить,та чоловік відсмикнув його від неї.За см 10 від попи клацнув зубами((((
  10. IlonaDy

IlonaDy Осваивается на форуме

Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    боюсь такую держать дома