• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Бірківська барвиста

DonDjons

Активный форумчанин
Зверніться до СЕРЕГА UA! Цю породу я вважаю найкращою з усіх і найпродуктивнішою, бо і яйце дає і м'яска на ній, хоч вважається яєчною породою. Придбайте- не пошкодуєте, зимою яйце також несе!
Как по мне то сложно так взять и сказать Найкраща та Найпродуктивніша ,то что яиц несет приличное количество(250-260шт) эт здорово ,на то и яичная порода, но мяса на них не много,петух в год 2,5-2,7 кг ,а курочки и того меньше (но на то она и яичная порода) есть еще не менее интересные породы и не мало ,а найкращі та найпродуктивніші то для кого как
 

ВолодимирВас

Осваивается на форуме
Как по мне то сложно так взять и сказать Найкраща та Найпродуктивніша ,то что яиц несет приличное количество(250-260шт) эт здорово ,на то и яичная порода, но мяса на них не много,петух в год 2,5-2,7 кг ,а курочки и того меньше (но на то она и яичная порода) есть еще не менее интересные породы и не мало ,а найкращі та найпродуктивніші то для кого как
які наприклад породи порекомендуєте переглянути ? цікаво . дякую
 

od.jenya

Форумчанин
які наприклад породи порекомендуєте переглянути ? цікаво . дякую
Мне Борковская тоже не очень нравится - никаких 250 яиц в год от нее вы не увидите и близко. Обычная курица, зимой очень длительный перерыв, плохо несется. В условиях дороговизны корма - самая лучшая отдача и рентабельность (даже для личных нужд своей семьи) это кроссы яичные.
Не знаю в темке про ББ можно ли называть другую породу, но слышала/читала форумы - люди хвалили породу Леггорн - я лично не держала, не знаю.
 

ВолодимирВас

Осваивается на форуме
Мне Борковская тоже не очень нравится - никаких 250 яиц в год от нее вы не увидите и близко. Обычная курица, зимой очень длительный перерыв, плохо несется. В условиях дороговизны корма - самая лучшая отдача и рентабельность (даже для личных нужд своей семьи) это кроссы яичные.
Не знаю в темке про ББ можно ли называть другую породу, но слышала/читала форумы - люди хвалили породу Леггорн - я лично не держала, не знаю.
Легорн я тримаю Італійську несучку срібний легорн , Скажу відкрито що не в захваті від неї - із 38 циплят залишилось 4 курочки і 4 півня -решта -поздихали і що цікаво від хвороби Марека , Яйця несуть гарно тут нічого не скажеш навіть дуже гарно . Але - ВЕРТОЛЬОТИ ,нас не догонят -це їх стиль життя , просто реактивні ,трошки різкий рух і полетіли в різні сторони , апетит гарний їдять усе ,бояться холоду ! хочеться яйця більшого ,погладити курочку , несподобалась мені ця порода буду прощатись із нею
 

Сергій

Ветеран форума
Сергію, Ви тримаєте ББ, чи я щось пропустив? А по книжках у більшої частини порід курей показник яйценосності завищений.
Ні, я не тримаю. І не тримав (поки що). Але, якщо мені хтось скаже, що в умовах домашнього господарства будь-яка порода курей (не тільки ББ) дасть за рік понад 200 яєць, я не вірю. В умовах птахофабрики, може дасть, в домашніх умовах - ні. Це і годівля не та, і температура, і світловий режим. Крім того, щоб кури показували високу яйценоскість, потрібно вести постійну селекцію по цьому показнику. З року в рік. Хтось це робить чи хоч знає, як це робити? В іншому випадку в стаді будуть кури з високою, середньою і низькою яйценоскістю і не відомо, частка яких курей буде більша. Ну і останнє. В умовах домашнього господарства ніхто не рахує кількість знесених яєць за рік на одну несучку. Частіше оперуються поняттями "добре несуться", "погано несуться". А це треба записувати кількість знесених яєць за кожен місяць, потім за рік, поділити на кількість курей. Після таких розрахунків навряд чи вийде 250 яєць на 1 курку. Якщо в когось так виходить, поділіться успіхами, я за вас порадію...
 

Сергій

Ветеран форума
Мне Борковская тоже не очень нравится - никаких 250 яиц в год от нее вы не увидите и близко. Обычная курица, зимой очень длительный перерыв, плохо несется.
Всередині кожної породи є ще лінії. Можливо, Вам потрапила до рук така лінія. Як я розумію, якщо хочеш мати ББ (або будь-яку іншу породу) з більшою яйценоскістю, варто перепитати в тих людей, хто вже її тримає. І напросити яєць в тих, в кого вона добре несеться.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі