1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Бірківська барвиста

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем GRIZ, 7 апр 2015.

 1. GRIZ
  Offline

  GRIZ Активный форумчанин

  Сообщения:
  711
  Симпатии:
  780
  Баллы:
  93
  Адрес:
  "Historical Region of Great Volhynia"
  Та я в курсі справи, але до кінця не ясно чи зареєстрована ББ як окрема порода чи просто лінія Сріблястого леггорна. Інформація з їхнього сайту.

  Вложения:

 2. Діма 7
  Offline

  Діма 7 Ветеран форума

  Сообщения:
  2.332
  Симпатии:
  2.023
  Баллы:
  113
  Адрес:
  Житомирська обл. і м.Львів
  Так в атестаті пише....
  Maz-37 нравится это.
 3. GRIZ
  Offline

  GRIZ Активный форумчанин

  Сообщения:
  711
  Симпатии:
  780
  Баллы:
  93
  Адрес:
  "Historical Region of Great Volhynia"
  Нічого не маю проти ББ, бо і сам тримаю. Але це атестат про присвоєння статусу племзаводу (хоч там і є слово порода Бірківська барвиста) , а мова йде про реєстрацію породи як селекційне досягнення, такого документа немає, якщо вірити інформації на сайті:
  "Історія створення.
  Порода виведена в 1998-2005роках шляхом складного відтворювального схрещування."
  Де ж тоді наказ про затвердження? Звичайно може бути і такий варіант - порода не затвердженна, а статус племзаводу є.:D  Наприклад по "Полтавській глинистій" документ є:
  МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
  УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК

  Н А К А З


  06.11.2007 N 781/111

  Про затвердження полтавської глинястої породи яєчно-м'ясних курей в складі 6 генеалогічних ліній

  На виконання Закону України "Про племінну справу у тваринництві" (3691-12) у результаті 32-річної творчої селекційної роботи колективу вчених Інституту птахівництва УААН та спеціалістів племінних птахівничих господарств на основі популяції полтавських глинястих курей народної селекції, шляхом цілеспрямованого чистопородного розведення створено нову вітчизняну високопродуктивну полтавську глинясту породу яєчно-м'ясних курей з генетичним потенціалом продуктивності, несучості на середню несучку за рік - 225-230 шт., на початкову несучку - 212-215 шт., маса яєць у віці 30 тижнів - 55-56 г, у віці 52 тижні - 59,8-60 г, жива маса півнів - 3,0-3,1 кг, курей - 2,1-2,2 кг, вивід молодняку - 82-87%, збереженість молодняку - 94-95%, дорослої птиці - 92-94%.

  Експертна комісія, затверджена спільним наказом Міністерства аграрної політики та Української академії аграрних наук від 25 травня 2007 року N 353/49 (v0353555-07) , в результаті всебічного вивчення поданих на апробацію матеріалів, аналізу первинної документації та безпосереднього ознайомлення зі стадами базових племінних господарств встановила, що створено якісно новий цінний масив чистопородної високопродуктивної птиці, яка повністю відповідає сучасним вимогам "Положення про апробацію селекційних досягнень у тваринництві" і перевищує за основними продуктивними якостями (несучість, маса яєць, яйцемаса) мінімальні вимоги класу еліта щодо продуктивності яєчно-м'ясних порід і популяцій, а також передбачені програмою створення породи цільові стандарти. Секція виробництва та переробки продукції тваринництва і птахівництва Науково-технічної ради Міністерства аграрної політики України затвердила висновки експертної комісії за результатами апробації нової породи та її генеалогічних ліній і підтвердила відповідність апробації встановленим вимогам (протокол N 4 від 27 серпня 2007 року).

  На підставі результатів державної апробації і рішення секції виробництва та переробки продукції тваринництва і птахівництва Науково-технічної ради Міністерства аграрної політики України НАКАЗУЄМО:

  1. Затвердити полтавську глинясту породу яєчно-м'ясних курей та визнати її як нове селекційне досягнення.

  2. Визнати структурними одиницями нової полтавської глинястої породи яєчно-м'ясних курей 6 генеалогічних ліній (01, 02, 03, 04, 06, 10).

  3. Надати полтавській глинястій породі яєчно-м'ясних курей заводську марку - ПГЛ.

  4. Визнати організаціями-оригінаторами полтавської глинястої породи яєчно-м'ясних курей. Інститут птахівництва Української академії аграрних наук та Державне підприємство "Дослідне господарство "Борки" Інституту птахівництва УААН.

  5. Визнати авторами селекційного досягнення "Полтавська глиняста порода яєчно-м'ясних курей" вчених та спеціалістів згідно з додатком 1.

  6. Визнати активне сприяння у створенні селекційного досягнення "Полтавська глиняста порода яєчно-м'ясних курей" з її структурними одиницями фахівців і спеціалістів згідно з додатком 2.

  7. Міністерству аграрної політики Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрацій разом з Українською академією аграрних наук та Інститутом птахівництва УААН впроваджувати у виробництво розроблені рекомендації по розведенню полтавських глинястих курей.

  8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра аграрної політики Вербицького П.І. та віце-президента Української академії аграрних наук Головка А.М.

  Міністр аграрної

  політики України

  В.о. президента Української

  академії аграрних наук


  Ю.Ф.Мельник

  В.П.Ситник
  Последнее редактирование: 7 окт 2018
 4. anatoli
  Offline

  anatoli Форумчанин

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  52
  Баллы:
  18
  Сьогодні отримали два перших яєчка від молодок бірківської виведених з яєчок отриманих від Максима!:) По можливості фото викладу своїх курочок пізніше!
  Maz-37 и GRA нравится это.
 5. anatoli
  Offline

  anatoli Форумчанин

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  52
  Баллы:
  18
  Доброго вечора! Сергій у Вас велике поголів*я бірківської,Скажіть із власного досвіду ,в яку пору краще виводити курчат бірківської щоб небуло розкльову ,я собі думаю щоб курчатка були десь на кінець квітня -початок травня ,щоб зразу їх вигнати на двір, на простір !Що скажете?
  Maz-37 и Vanya нравится это.
 6. Толік
  Offline

  Толік Осваивается на форуме

  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  10
  Баллы:
  3
  Мої курки почали півню копчик розкльовувати до крові. Піймав, помазав зеленкою, кури які клювали підбігають наче хочуть клюнути а там не червоне а зелене і вони в шоці ідуть собі геть, завтра ще поспостерігаю. Мабуть, якщо будуть продовжувати клювать, візьму кусачками обріжу дзьоби.
 7. Maz-37
  Offline

  Maz-37 Активный форумчанин

  Сообщения:
  106
  Симпатии:
  113
  Баллы:
  43
  Адрес:
  Житомир.
 8. Фламинго
  Offline

  Фламинго Активный форумчанин

  Сообщения:
  974
  Симпатии:
  1.159
  Баллы:
  93
  Адрес:
  Пригород Киева.
  Можно рану обильно ихтиоловой мазью намазывать- и подлечивает, и неприятная на вкус, отбивает охоту клевать.
 9. anatoli
  Offline

  anatoli Форумчанин

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  52
  Баллы:
  18
  Вони у Вас закриті(в обмеженому просторі)?мої ганяють як коні!було 8 півнів .то вже половину вирізали! Розкльову більшенеспостерігали після того як випустили на вигул,потрохи вже несуться ,летючі дуже !
 10. Толік
  Offline

  Толік Осваивается на форуме

  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  10
  Баллы:
  3
  Гуляли на вулиці, а це вже настають холоди то зачинив у сараї але простору там багато, і їм геть не тісно. Щоб не літали дуже високо (бо гуляли по всіх деревах що у дворі) то повідрізав махові пір'я з одної сторони, і вже високо підлетіти не можуть. Пару днів тому почали нестись, то також не хочу випускати на двір щоб привикали до гнізд бо можуть почати нестись де їм заманеться. Місця в сараї вистачає, автоматично доосвітлюється день, вода, камінчики, пісок, зерно та навіть гарбуз половинками щоб клювали і натираю перемішуючи з сумішшю дерті (кукурудза та пшениця) коротше живуть як на курорті).
  Nina Nina нравится это.