1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Бірківська барвиста

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем GRIZ, 7 апр 2015.

1. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    2.052
    Баллы:
    113
    IMG_20190426_160725_362.jpg
    Nina Nina нравится это.
  2. Матоляк

Матоляк Активный форумчанин

Симпатии:
    203
    Баллы:
    43
    Доброго Дня
    Хто 3нає Яка Вага дорослих Півнів та Курей
    кроссу "СЛОБОЖАНКА" ?
  3. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    2.052
    Баллы:
    113
    НААН "Борки" ;) зайдіть на офіційний сайт. Там має бути інформація.
  4. Матоляк

Матоляк Активный форумчанин

Симпатии:
    203
    Баллы:
    43
    Привіт :)
    Я Думав , що Хтось 3 Власного Досвіду Напише
  5. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    2.052
    Баллы:
    113
    Запитання до знатаків генетеки бірківськоі барвистоі : Частина циплят получилася з білими смокінгами, а одне з срібного перетворилося майже на білого. Це норма? Як вести відбір?
    P.S. білий IMG_20190531_153504_589.jpg півень в гості не заходив. IMG_20190531_153556_288.jpg IMG_20190531_153418_595.jpg
  6. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    2.052
    Баллы:
    113
    Запитання до знатаків генетеки бірківськоі барвистоі : Частина циплят получилася з білими смокінгами, а одне з срібного перетворилося майже на білого. Це норма? Як вести відбір?
    P.S. білий півень в гості не заходив. Посмотреть вложение 29705 Посмотреть вложение 29703 Посмотреть вложение 29704
  7. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.640
    Баллы:
    113
    ББ - не виставкова порода, а продуктивна. Тому, як на мене, краще було б вести відбір на продуктивні якості. Це якщо "для дому-для сім'ї". Якщо ж хочеться погратись в породу, або продавати яйця, щоб "експерти" не тикали, відбирайте в племінне стадо найбільш типових по окрасу представників породи, світлих тих бракуйте.
  8. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    2.052
    Баллы:
    113
    Таки да - це продуктивна порода, і про продуктивність зрозуміло. Але не хотілосяб, щоб вона стала просто білим легорном :) В неі таке різномаіття генів, які відповідають за окрас. Тай мені попали ( вивелися з яйця з Борок) велике генетичне різномаіття. Кури були двох типів як в описі, а з 10 півнів вдалося знайти лише два подібних. Відібрав з жовтими ногами тих які раніше подорослішали.... А зараз думаю можливо потрібно залишати тимнішого( майже зозулястого) на розвід.
    Можливо Serega UA підкаже? Десь він "грозився" розповісти про селекцію і відбір ББ. ;)
  9. Юрій S

Юрій S Активный форумчанин

Симпатии:
    82
    Баллы:
    28
    Якщо будуть виникати світліші курки і темніші півні, про аутосексність курчат можна буде забути? Чи вона й так була не дуже чітка?
  10. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    2.052
    Баллы:
    113
    Ні. Принаймі в мене, чітко видно по пуху. Колір біліший зявився після опірення.
    Юрій S нравится это.