• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Бірківська барвиста

Діма 7

Ветеран форума
Здається, колір жовтка залежить і від корму, і від генів. Он знайомий підгодовував перцем і морквою, але не помогло :)
У нас колись ломани руді несли яйце з яскравою шкаралупою і блідим жовтком, у дворових безпородних жовток був яскравіший на тих же кормах. Ну звісно, ломани частіше неслись, але в домінанта теж не блідий... От і вагаюсь, брати ББ чи й далі їсти яйці домінантські :)
Птицефермах дають в корм речовину(не памятаю назви) з кукурудзи для кольору жовтка в несушок і кольору тушок у бройлерів...
Можете спробувати ББ, не відмовляючись від домінантів.. А потім вирішите для себе. Бо смаки в кожнного свої.
Мені подобаються ББ, що іх можна інкубувати з власного яйця, а не купувати.

Последнее редактирование:

Діма 7

Ветеран форума
Відкриваю стару книжку і опа : на кілограм привєсу яєчних пород треба 7 кг корму, для пап мам бройлерних 3 кг.
Тут Ви праві... Я ще декілька років тому вирішив: Яйце окремо, а м'ясо окремуо...
ББ для - яйця. Для м'яса пром корніш і мускуси

Сергій

Ветеран форума
І більше нарошно залишати таких товарищів не буду.
Я, мабуть, теж не буду півнів вирощувати більше. А то теж шкода, поки малі, а потім і корм дорогий жеруть, продати живими їх майже не реально, а на м'ясо теж часом не можемо вчасно забити. Робота в кожного. Я вже й морозилку купив на 200 л і туди ті тушки скидаю, але все одно, мабуть, півнів вирощувати не буду.

Діма 7

Ветеран форума
Після одного сезону "селекційноі" роботи, ноги в моіх ББ жовті. Яйце в переважноі більшості моіх ББ столо світло-палеве ( бежеве)
IMG_20191203_110706_867.jpg

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,260
Пользователи
1,877
Новый пользователь
Kolbrok
Сверху