• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Бірківська барвиста

GRIZ

Активный форумчанин
Бiркiвська барвиста
Порода яєчного напрямку продуктивності .Походження -селекція Інституту птахівництва НААН .
Історія створення.
Порода виведена в 1998-2005роках шляхом складного відтворювального схрещування.Порода представлена лінією (А) з трьома основними типами забарвлення оперення.Серебрісто-смугастий дикий тип-87% (генотип півнів SS BB ii CC ee coco blbl), сріблястий дикий тип-8% (генотип півнів SS bb ii CC ee coco blbl), чорно-смугастий-5% (генотип півнів SS BB ii CC EE coco blbl). Птиця лінії (А) використовується при розведенні (у собі) і в схрещуванні в якості материнської форми нового двохлінійного аутосексного яєчного кросу курей (Слобожанський 2а) .Екстер'єрні особливості типові для яєчної породи леггорн.Конституція міцна: колір оперення різноманітний.Туловище подовжене, голова середньої величини, з розвиненим листоподібним гребенем, вушні мочки рожеві, дзьоб сіро-жовтий.Шия середньої довжини, грудина опукла, спина пряма, крила досить розвинені, щільно прилягають до тулуба, хвіст довгий, у півнів з сильно розвиненими косицями.Ноги і шкіра жовті. колір шкаралупи яєць білий, зустрічаються яйця зі світло-палевою скорлупою.Життєздатність молодняку становить 93-95%. Добові курчата рухливі, колір пуху різноманітний.Вивід курчат 88-92% (за умови дотримання режиму інкубації для яєчних порід) При розведенні (у собі) точність сексування добового молодняка 88% .Показники продуктивності: Несучість 255-265 яєць, вік досягнення 50% -ої інтенсивності яйцекладки -160 днів, маса яєць у віці 52 тижні 58-59г, жива маса курей 1,7-1,9кг, півнів 2,4-2,8кг. при схрещуванні курей лінії (А) з півнями лінії 02 породи Род-айланд червоний отримують колорсексних добових гібридних курчат при точності їх сексування 98-99% (півники сріблясто-смугасті, курочки золотисто-смугасті).
img26.jpg

Безымянный.JPG
 
Останнє редагування:

Селена

Ветеран форума
Бiркiвська барвиста (БОРКОВСКАЯ ЦВЕТНАЯ)
Порода яичного направления продуктивности .Происхождение -селекция
Переглянути вкладення 4766
Если можно, добавлю от себя:
Много едят, жадные до еды. В кормушках никогда ничего не остается) Сколько бы не насыпали.
Устойчивые к заболеваниям,ттт)
 

Селена

Ветеран форума
А, еще забыла написать для тех, кто выводит на продажу:именно эти цыпы почему-то пользуются спросом больше всего) Кто у нас брал в том году, тот и обращается в этом, ттт. Потому что жителям частного сектора малоинтересны капризные, болезные, несущие мало яйца красотки кохи или брамы, к тому же стоящие кучу денег... Не до любования сейчас народу.
 

Светлана

Ветеран форума
Но малышня живая и активная . Очень быстро начинает поиск еды, а симпатяжки какие....
Если можно, добавлю от себя:
Много едят, жадные до еды. В кормушках никогда ничего не остается) Сколько бы не насыпали.
Устойчивые к заболеваниям,ттт)
Дима , а можно , для особо одаренных МГ -кто ? Уж извини , вот такая я недалекая ...
Найпопулярніша мама підробного МГ (из источников, близких к достоверным ;))
 

Светлана

Ветеран форума
А, еще забыла написать для тех, кто выводит на продажу:именно эти цыпы почему-то пользуются спросом больше всего) Кто у нас брал в том году, тот и обращается в этом, ттт. Потому что жителям частного сектора малоинтересны капризные, болезные, несущие мало яйца красотки кохи или брамы, к тому же стоящие кучу денег... Не до любования сейчас народу.
Так и надо рассматривать как потребительскую породу . Ц нас по дворам Адлер и Московская черная или просто дворовые . Ассорти я давно вывела , а ни Адлерские , ни Московские мне не приглянулись.
 
  • Нравится
Реакції: GRIZ

Селена

Ветеран форума
Так и надо рассматривать как потребительскую породу . Ц нас по дворам Адлер и Московская черная или просто дворовые . Ассорти я давно вывела , а ни Адлерские , ни Московские мне не приглянулись.
адлерская у нас не распространена, хотя раньше была на нее мода, я тоже держала, ничего, понравилась, только она мясояичная. Через пару лет перестала нестись как положено, мы ее вывели. Сейчас снова стала появляться. Вообще у хозяев как правило, дворняжки бегают и хайсы, а еще доминанти якись. Теперь народ захотел рябенькую курочку) Ну раз снова обращаются. значит несется нормально)
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі