• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Брама БСО инкубационное яйцо

DonDjons

Активный форумчанин
Продам інкубаціне яйце брами окрасу BSO(Blue Silver Orange). Дуже красивий окрас виведений в 2000-них роках.

Вся птиця на фото моя. Можлива відправка по Україні. Детальніше про особливості окрасу і розведення БСО по телефону. 0676633572; 0951790175
IMG_20181215_135042.jpgизм.jpg IMG_20181231_135709.jpgизм.jpg IMG_20190104_135116.jpgизм.jpg

Бурлучанин

Активный форумчанин
От і познайомились.. Думаю, де ці фото вчора бачив... Куркин дом у вайбері.

Олег---

Ветеран форума
Олексій, яйцями зараз бавитись не буду, але хотів би замовити у Вас півня брами БСО сплеш з дуже оранжевими плечами(получиться у вас від БСО і голубо-куріпчастої сплеш курки) з оцього виводку що зараз в інкубаторі. Приїхали вже в Україну темні курочки від Джонні Нассена, от і не можу стриматись. Повернусь до брами. Заберу його десь у вересні жовтні.

DonDjons

Активный форумчанин
Рад слышать Олег что все таки возвращаешься к браме , а поделиться петухом то не проблема ,только бы вылупились и выросли , а какие будут покажу тебе первому , ты же однако заразил брамоболезнью :D вот теперь болею ;)

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,293
Пользователи
1,924
Новый пользователь
Натали
Сверху