• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Брекель сріблястий, Маран чорно-мідний

Romashka

Ветеран форума
Яка інша людина?
Я яйце замовив?
ЗАМОВИВ
Продайте мені яйце. Яка Вам різниця хто платить і куди відсилати?
Дайте мені номер картки, я зараз перекину будь- яку суму. Яку скажете. Мені нема різниці яйце коштує 50 чи 100 грн... Яйце мені потрібно на 5 березня.
м. Кременчуг НП № 4 , отримувач Пащенко Лариса Миколаївна, тел +380679417222
Так, звичайно, ви яйце замовили і є в черзі.... І я від своіх слів не відмовляюся...!) так Ви просили на початок березня, але дата 5 березня в нашій розмові не фігурувала. І я Вас попереджав, що все буде залежати від того коли кури нормально почнуть нестися... Тоді почне рухатися черга і дійде до Вас, і не швидше... І ще Вам говорив, якщо Вам не підходить по датах, то зверніться до когось іншого... Так що з мого боку усе в силі)

Romashka

Ветеран форума
Те що Ви образилися, то ваша справа.
Я не позиціоную себе як заводчика взагалі.
Я не назвав Вас поганим заводчиком.
Нікого ризикам не піддавав, я плачу гроші, а Ви висилаєте яйце не мені а іншій людині. В чому проблема, що я хочу зробити подарунок???????????
Якщо чесно я і зараз не знаю яка у вас ситуація. Для мене дивно те, що кури є а яєць нема.
Не треба придиратися до моїх слів...
Та ні, я не образився, чому я мав ображатися??) я просто відповідав на Ваші слова по факту... Маю ж право відповісти?) Так, Ви не говорили прямо що я поганий заводчик), але просто розказали як повинен робити справжній з, і я побачив що я усе роблю не так... Ви відкрили мені очі..) хоча повторююсь, що я себе ніколи справжнім заводчиком не називав та і ним не є... А для мене не дивно, бо на дворі зима... І це вроді нормально, що для нашого регіону кури зимою або менше несуться, або взагалі не несуться... Так! Кури є і яйця будуть ... Минулого року для прикладу починаючи з березня неслися суперово і весною і літом і навіть восени... Я не придирався, лише відповів на Ваші слова...

Romashka

Ветеран форума
А це як розуміти?
Типу мене копнули? Чи як?
Ну Ви ж писали, що справжній заводчик, тобто професіонал робить так, або не робить так... От я і написав, що не знаю тих усіх штучок як треба робити або не робити щоб було правильно... І нічого не мав більше на увазі..) А кого копнули і чому я щось зовсім не зрозумів??)

serega UA

Moderator
Команда форума
Так, звичайно, ви яйце замовили і є в черзі.... І я від своіх слів не відмовляюся...!) так Ви просили на початок березня, але дата 5 березня в нашій розмові не фігурувала. І я Вас попереджав, що все буде залежати від того коли кури нормально почнуть нестися... Тоді почне рухатися черга і дійде до Вас, і не швидше... І ще Вам говорив, якщо Вам не підходить по датах, то зверніться до когось іншого... Так що з мого боку усе в силі)
Нема питань. Призначте дату.

Romashka

Ветеран форума
Нема питань. Призначте дату.
Ще раз повторяю це саме... Кури ще не несуться... Коли занесуться, тоді і піде процес, тобто почне рухатися черга, коли це буде я не знаю!... Я усім , так само як і Вам повідомлю завчасно!

DonDjons

Активный форумчанин
Да всегда было так что Март самая "горячая" пора для многих птицеводов , кто имеет возможность выгревать цыпок , ставит инкуб и пораньше , у кого нету такой возможности могут и позже

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,293
Пользователи
1,924
Новый пользователь
Натали
Сверху