• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Брекель сріблястий, Маран чорно-мідний

Romashka

Ветеран форума
Маю в наявності вільного одного молодого півня брекеля і декілька молодих півнів маранів NCC... Уже достатньо багато пішло під сокиру :) Ці лишні що залишилися очікують своєї черги... Їм залишилося максимум до двох тижнів. Може кому потрібно?...
Уже не маю в наявності вільного півня брекеля ..... Є ще декілька маранів.
 

Сергій

Ветеран форума
Мені так шкода буде, як Ви порубаєте хороших півнів маранів... Зараз почнеться сезон, у того півень захворів, у того пропав, у того не топче. А тут Ви зі своїми півнями... :)
 

Romashka

Ветеран форума
Мені так шкода буде, як Ви порубаєте хороших півнів маранів... Зараз почнеться сезон, у того півень захворів, у того пропав, у того не топче. А тут Ви зі своїми півнями... :)
Ну напевно так.... Минулого року взяли двох, решту зїв! hungrypng:) Та і то другого встигли взяти за день до сокири... :) А пізніше кінець лютого, початок березня питають..... але.....:) Цього року вивів дуже багато для відбору. Собі залишаю 4, більше не потрібно, бо маю ще інших, а решту вирубую по 4 за раз.. молоденькі, мясо дуже мягеньке і ніжне.. трохи коптив, трохи тушили, трохи на росіл...hungrypng Один уже замовлений, думаю уже днями віддам і ще залишається декілька штук... А що я можу зробити? Тут написав що є вільних кілька штук і в олх також написав. Але усі мають, то і супер!!! мені також потрібно щось їсти... Повірте, краще домашніх маранів ніж магазинних бролерів:)
 
Останнє редагування:

Romashka

Ветеран форума
Тримати... Поки що... Пару півнів не переїдять :) Це я за себе, якщо що, турбуюсь, хоч є пара півнів, але, хз як життя може скластись... То буде до кого звернутись:)
Ага, ну тоді зрозуміло! :) Однозначно, мусите за себе турбуватись!!! У нас так і кажуть люди: Якщо за себе сам не потурбуєшся, то ніхто за тебе не потурбується!... Та ні, зараз масового терору робити не буду...:) Якщо що, то по одному золотому будуть іти в баняк....;);:;:
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі